Jaunā Legasmaster Space-Up kolekcija
Ar Legamaster Space-Up kolekciju ļaujies jebkuras idejas piepildījumam. Neierobežoti lielais virsmas laukums dod tev iespēju plānot un realizēt jebkuras idejas vai darbus, neatkarīgi no pieejamā budžeta.
Lieliska izklaide ar jauno Vivitek Qumi Z1 sērijas pārnēsājamo projektoru
Qumi Z1 sērijas pārvietojamais projektors - ideāls risinājums tiem, kam viedtālruņa ekrāns ir pārāk mazs vai tā skaņa pārāk klusa, lai baudītu video, filmu vai mūziku.
SONY Bravia profesionālie ekrāni ar Kramer pārvaldību
Sony BRAVIA 4K HDR profesionālie displeji ar Kramer Control BRAINware programmatūru nodrošina displeju vadības, automatizācijas un analīzes iespējas.
LightShark gaismu kontroles sistēma Adeles koncertuzvedumā
Apgaismojuma kompānija Black Cat Audio nodrošina tehnisko atbalstu dziedātājas Adele tūrē Someone Like You, izmantojot LightShark DMX aparatūras apgaismojuma kontroles sistēmu no WORK PRO.
Jaunais Vogel’s stiprinājumu padomnieks
Vogel's piedāvā jaunu integrācijas rīku: Pro-AV montāžas padomdevējs. Tas ir īpaši izstrādāts, lai jebkurš spētu ātri atrast savām vajadzībām piemērotākos stiprinājumus.
Jauna sadarbība ar Vācijas mēbeļu kompāniju A2S
Sadarbības partneris A2S ir Vācijas viens no vadošajiem skolas mēbeļu ražotājiem. A2S nodrošina kvalitatīvas mēbeles dažādām telpām, kas padara skolu par vietu, kur ikviens jūtas patīkami, droši un ērti.
Ekspozīcija ”Latvijas Olimpiešu Goda zāle. ZELTS. SUDRABS. BRONZA”
Latvijas Sporta muzejā durvis vēra jauna ekspozīcija ”Latvijas Olimpiešu Goda zāle. ZELTS. SUDRABS. BRONZA”, veltīta mūsu valsts un sporta simtgadei. Lepojamies, ka arī mēs piedalījāmies Goda zāles tapšanā.
Legamaster produkti nominēti Benilukss biroja produktu balvai 2018
Legamaster International produkti ir nominēti Beniluksa biroja produktu balvai 2018. Nominācijas izvizītas kategorijās "Biroja interjers" un "Labākais ražojums".

Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.