Sony Edge Analytics Appliance – jūsu ideālās prezentācijas palīgs
Piesaistiet auditorijas uzmanību un palieliniet iesaisti ar inovatīvām video analītikas tehnoloģijām. Sony Edge Analytics ir lielisks palīgrīks jūsu prezentācijām, lai viss uz tāfeles rakstītais ir redzams.
Mācīties var aizraujoši un ar iedvesmu, izmantojot mozaBook
Esam priecīgi jūs informēt par mūsu jauno sadarbības partneri “MOZAIK education” un viņu unikālo produktu mozaBook. Tā ir programmatūra izglītības darbiniekiem, kas aizrauj ne tikai studentus, bet arī skolotājus.
Jaunais Vivitek ultra tuvais projektors – ideāli piemērots klasēm skolā
Mūsu partneris Vivitek piedāvā divus jaunus ultra tuvos projektorus: DW770UST un DW771USTi ar 3500 lūmenu spilgtumu un WXGA izšķirtspēju. Tie ir ideāli piemēroti visām izglītības iestādēm un nodrošina 5 gadu garantiju.
A2S ergonomisko krēslu piegāde Balvu Valsts ģimnāzijai
Augusta vidū tika piegādāti 340 jauni krēsli Balvu Valsts ģimnāzijai. Krēsli sūtīti no mūsu Vācijas partnera A2S. Flex sērijas krēsli atbalsta muskuļu tonizēšanu un atvieglo muguras spriedzi, pateicoties krēsla formai un rāmja elastībai.
Certes.lv saņem sertifikātus par atbilstību ISO 9001 un 14001 standartiem
SIA “Certes.lv” ir saņēmis sertifikatus par kvalitātes un vides vadības sistēmas atbilstību standarta prasībām, kas ir starptautiski atzīts kvalitātes apliecinājums.
Jaunā Legasmaster Space-Up kolekcija
Ar Legamaster Space-Up kolekciju ļaujies jebkuras idejas piepildījumam. Neierobežoti lielais virsmas laukums dod tev iespēju plānot un realizēt jebkuras idejas vai darbus, neatkarīgi no pieejamā budžeta.
Lieliska izklaide ar jauno Vivitek Qumi Z1 sērijas pārnēsājamo projektoru
Qumi Z1 sērijas pārvietojamais projektors - ideāls risinājums tiem, kam viedtālruņa ekrāns ir pārāk mazs vai tā skaņa pārāk klusa, lai baudītu video, filmu vai mūziku.
SONY Bravia profesionālie ekrāni ar Kramer pārvaldību
Sony BRAVIA 4K HDR profesionālie displeji ar Kramer Control BRAINware programmatūru nodrošina displeju vadības, automatizācijas un analīzes iespējas.

Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.