Vivitek NovoConnect NC-X300 – risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem
Vivitek NovoConnect NC-X300 - bezvadu sadarbības risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem. Uzlabojiet savu prezentāciju, daloties ar informāciju uz lielā ekrāna.
AKCIJA vizuālajiem un prezentāciju risinājumiem biznesa un publiskajā nozarē
Līdz šī gada beigām - īpaši draudzīgas cenas jaunajiem Newline NT un IP sērjas ekrāniem un Legamaster produktiem atlaides līdz -25% no cenas. Iegādājies tagad un saņem īpašas dāvanas!
AKCIJA vizuālajiem risinājumiem un prezentāciju rīkiem izglītības nozarē
Līdz šī gada beigām - īpaši draudzīgas cenas jaunās Newline RS+ sērijas ekrāniem un visiem Legamaster produktiem atlaides līdz -25% no cenas. Iegādājies tagad un saņem īpašas dāvanas!
Iepazīstiet jauno Newline NT sērijas bezkontakta ekrānu
Jaunais Newline NT sērijas ekrāns atdzīvinās ikvienu prezentāciju un sniegs tikai jums nepieciešamo, lai sasniegtu izvirzītos mērķus - bez liekām funkcijām un izmaksām.
Sony Edge Analytics Appliance – jūsu ideālās prezentācijas palīgs
Piesaistiet auditorijas uzmanību un palieliniet iesaisti ar inovatīvām video analītikas tehnoloģijām. Sony Edge Analytics ir lielisks palīgrīks jūsu prezentācijām, lai viss uz tāfeles rakstītais ir redzams.
Mācīties var aizraujoši un ar iedvesmu, izmantojot mozaBook
Esam priecīgi jūs informēt par mūsu jauno sadarbības partneri “MOZAIK education” un viņu unikālo produktu mozaBook. Tā ir programmatūra izglītības darbiniekiem, kas aizrauj ne tikai studentus, bet arī skolotājus.
Jaunais Vivitek ultra tuvais projektors – ideāli piemērots klasēm skolā
Mūsu partneris Vivitek piedāvā divus jaunus ultra tuvos projektorus: DW770UST un DW771USTi ar 3500 lūmenu spilgtumu un WXGA izšķirtspēju. Tie ir ideāli piemēroti visām izglītības iestādēm un nodrošina 5 gadu garantiju.
A2S ergonomisko krēslu piegāde Balvu Valsts ģimnāzijai
Augusta vidū tika piegādāti 340 jauni krēsli Balvu Valsts ģimnāzijai. Krēsli sūtīti no mūsu Vācijas partnera A2S. Flex sērijas krēsli atbalsta muskuļu tonizēšanu un atvieglo muguras spriedzi, pateicoties krēsla formai un rāmja elastībai.

Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.