Mūsu komanda

SIA "Certes.lv" komandā strādā draudzīgi, zinoši un atsaucīgi cilvēki. Lai saviem klientiem spētu piedāvāt labākos audiovizuālos risinājumus, mēs viens otru iedvesmojam lielu mērķu sasniegšanai un nepārtrauktai uzņēmuma attīstībai.

Lauris Stafeckis

Valdes loceklis / CEO

Lauris Stafeckis

Lauris ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Attiecībā uz audiovizuālo nozari un Certes.lv, Laura interesēs ir radīt tādu platformu, kas nodrošina augsta līmeņa kvalitatīvus audiovizuālos pakalpojumus un risinājumus. Lai sniegtu mūsu klientiem rietumnieciskas klases pozitīvo pieredzi citā līmenī, draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar klientu ir visa stūrakmens.

Agnis Kalniņš

Valdes loceklis / COO

Agnis Kalniņš

Agnis ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Agnis rūpējas par to, lai attieksme pret klientu būtu padziļināta, tālredzīga, personalizēta un empātiska. Uzņemties atbildību par klientiem, mūsu darbu un piedāvāt risinājumus problēmām ir visa pamatā. Agnis nodrošina ne tikai klientu labklājību, bet arī rūpējas par Certes.lv iekšējo vidi - lai uzņēmums būtu tāds, kādā pašam gribētos strādāt.

Roberts Engers

Pārdošanas daļas vadītājs

Roberts Engers

Roberts kā pārdošanas daļas vadītājs zina, ka svarīgākā ikdienas darba sastāvdaļa ir komunikācija. Robertam līdz pašiem pamatiem ir svarīgi izprast, kāds risinājums klientam ir vispiemērotākais un rast radošas idejas kvalitatīva un laicīga risinājuma īstenošanā.

Toms Grāvelis

Kurzemes reģiona tirdzniecības pārstāvis

Toms Grāvelis

Toms rūpējas par audiovizuālo risinājumu īstenošanu Kurzemē. Ikdienas izaicinājumi Tomam ir medus maize, jo tie vienmēr iemāca ko jaunu. Toma interesēs ir darīt labāk, jo viņš zina, ka darba process ir radošs - galā rodas mākslas darbs un klienta sejā ir smaids. Profesionāla attieksme pret klientu vienmēr ir Toma arsenālā.

Viktors Gžibovskis

Latgales reģiona tirdzniecības pārstāvis

Viktors Gžibovskis

Viktors rūpējas par klientiem Latgalē. Viktoram patīk darbs ar klientiem, patīk sniegt klienta problēmai risinājumu un redzēt smaidu klienta sejā, jo tas motivē darīt vairāk un labāk. Viktoram patīk arī Certes.lv kolektīvs - draudzīgs, atjautīgs un mērķtiecīgs. Viktors zina, ka Certes.lv ir izcila komanda, kura tiecas uz kopīgo mērķu sasniegšanu, klientu vajadzību īstenošanu un izglītošanu. Viktoram komunikācija ir gardāka par rīta kafiju.

Edijs Brakovskis

Publiskā sektora tirdzniecības pārstāvis

Edijs Brakovskis

Ingus Lazukins

Korporatīvo klientu tirdzniecības pārstāvis

Ingus Lazukins

Oskars Pundurs

Eksporta daļas vadītājs

Oskars Pundurs

Oskars ir atbildīgs par sadarbību ar partneriem. Oskars Certes.lv komandā ir cilvēks - salūts. Oskars vislābāk savu enerģiju realizē darbu izdarot labi un vēl labāk, tādējādi iegūstot pievienoto vērtību - laimīgu sadarbības partneri. Oskaru iedvesmo kolēģu mērķtiecīgums un Certes.lv ideoloģija - atstāt aiz sevis ko paliekošu - vērtīgu zināšanu mantojumu.

Elīna Blumberga

Biroja vadītāja

Elīna Blumberga

Elīna ir Certes.lv atbalsta cilvēks. Elīna zina, ka stāvēt uz vietas nozīmē iet atpakaļ, tādēļ svarīga ir konstanta attīstība un virzība uz priekšu. Elīna rūpējas gan par to, lai klienti būtu informēti par mūsu aktivitātēm, tehnoloģiju iespējām un jaunumiem, gan par to, lai kolēģiem būtu viss nepieciešamais un vairāk.

Jānis Virsis

Tehniskās daļas vadītājs

Jānis Virsis

Jānis ir Certes.lv tehniskās daļas vadītājs un mūsu izcilais tehniskais prāts. Jānim ir svarīgi, ka klients mums uzticas, jo tas paver iespējas izveidot labākos risinājumus. Jānis zina, ka tikai ar labu komunikāciju un kvalitatīvu produktu un darba nodrošināšanu var iegūt klientu uzticību. Jānim patīk izaicinājumi, kā arī sarežģītus risinājumus un jautājumus prot paskaidrot vienkārši.

Viljams Timrots

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Viljams Timrots

Viljams ir mūsu zelta rokas audiovizuālo iekārtu uzstādīšanā. Viljamam ir svarīgi papildināt un atvieglot klientu ikdienu ar savu darbu. Viņš zina, ka apmācot klientu lietot iekārtas uzreiz pēc to uzstādīšanas, tiks noņemts slogs no klienta pleciem. Viljamam sagādā prieku kaut ko radīt un izveidot, un Certes.lv viņš to var darīt katru dienu.