Videokonferences ir viens no mūsdienu aktuālākajiem risinājumiem, īpaši biznesa un publiskajā nozarē. Izvērtējot vajadzības un iespējas, konferenču aprīkošanai noder tehnoloģiju komplekti vai individuāli uzstādāmas kameras. Prezentācijām un videokonferencēm paredzētajos ekrānos kameras bieži vien jau ir iebūvētas. Atsevišķas kameras var tikt uzstādītas virs ekrāna vai zem tā, vai kādā citā vietā telpā.

Viens no mūsu piedāvātajiem risinājumiem ir „AMX” ražotais videokonferences komplekts, un kamera ir tikai daļa no tā. Komplektā ietilpst „JBL” skaļruņi un mikrofoni, kas nodrošina lielisku audioskanējumu, kamera, kas uztver visu telpā notiekošo, un tādu profesionālu funkciju kā CEC displeja vadība, USB un Bluetooth savienojums, kas nodrošina optimizētu pieredzi. Videokonferences risinājumā „Acendo Vibe” iekļauta platleņķa kamera, kas spēj uztvert visu telpā esošo. Tā kā kamera un mikrofoni ir integrēti vienā ierīcē, zvana laikā nenotiek atbalsošanās. „AMX” piedāvā arī videokonferenču kameras „Sereno”, kas paredzētas konferenču programmu atbalstam sarunu telpās un mazākās sanāksmju telpās. „Sereno”, veidojot kvalitatīvu konferences pieredzi, nodrošina HD kvalitātes video ar 120 grādu redzeslauku un izcilu balss uztveršanu.

Mūsu partneris „Extron” piedāvā ātru, vienkāršu un ērtu risinājumu augstas kvalitātes video un audio prezentāciju ierakstīšanai un nelielu videokonferenču (videozvanu) organizēšanai ar vienu pieskārienu — tā ir sistēma „StudioStation”, kas darbojas, ievietojot USB zibatmiņu un nospiežot ierakstīšanas pogu. „StudioStation” risinājumi ir ideāli piemēroti ierakstiem auditorijā, lekciju ierakstīšanai, produktu prezentācijām, valdes sēdēm, mēģinājumu telpām, iepriekš organizētiem ierakstiem, paneļdiskusijām vai jebkurai citai situācijai, kuru ir nepieciešams ierakstīt. Kamera, kas iekļauta komplektācijā, ir uzstādāma virs ekrāna, displeja, atsevišķa statīva vai kādā citā vietā.

Šie ir tikai daži no videokonferenču kameru risinājumiem, ko piedāvājam. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mūsu speciālistiem!


Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.