Radisson Park Inn Hotel
12.05.2017
Mācību centrs London Gates
12.05.2017

Jelgavas tehnikums


Jelgavas tehnikums ir viens no mūsu klientiem, ar kuriem strādājam jau vairākus gadus. Sadarbības rezultātā tapušie projekti sniedz gandarījumu gan klientiem, gan mums pašiem.


  • Sarežģītība
  • Izmaksas
  • Laiks

Vēlamies padalīties ar padarīto


Mācību telpas Jelgavas tehnikumā esam aprīkojušo ar kvalitatīvā Vācijas ražotāja Legamaster interaktīvo tāfeli, kuru vislabāk ir komplektēt kopā tuvās projekcijas projektoru Vivitek D755WT. Pateicoties īpaši tuvajam attālumam no sienas, skolotāji var brīvi justies klases priekšā, neizvairoties no projektora gaismas stara kūļa – tas pasargā gan skolotāja redzi, gan padara darbu vieglāk veicamu.
Papildu baltās tāfeles interaktīvā ekrāna sānos ir risinājums, kuru gudri ir paredzējis pats ražotājs, domājot par skolotāja vajadzībām pēc papildu baltās virsmas. Neskatoties uz to, ka Legamaster ļauj uz savām interaktīvām tāfelēm rakstīt ar pašu ražotajiem Legamaster TZ1 marķieriem, ražotājs ir apzinājies, ka ar vienu virsmu skolotājiem ir par maz, tamdēļ sānu malās stiprināmās baltās tāfeles ir kā iepriekš paredzēta atbilde uz jautājumu – kur liksim balto tāfeli? Lieki piebilsts, ka risinājumam ražotājs sniedz garantiju – 25 gadi.
Tomēr vislielākais atbalsts skolotājam mācību darbā ir skaņas sistēma Certes PentaClass Runa, kas ļauj skolotājam būt sadzirdētam, nepaaugstinot balss tembru un nesasprindzinot savu runu. Neskatoties uz klases mazajiem izmēriem, klases darba troksnis mēdz pārsniegt pieļautās normas, un tad vislielākais atbalsts skolotājam ir skaņas iekārta. Mazais, ērtais, bezvadu mikrofons, kuru ērti piestiprināt pie apģērba ir neaizstājams atbalsts, jo pilnā darba režīmā tas strādā 8 stundas, savukārt, tā uzlāde ir tik par vienkārša kā viedtālrunim.