Jaunmoku pils
09.06.2017
Tehniskais atbalsts Bioekonomikas forumā 2017
23.05.2017

Majoru vidusskola


Aktu zāles specifikai atbilstošs projekcijas risinājums.
Risinājumi, ko ieviesām: 4 m liela projekcija ar lieljaudas Vivitek projektoru skolas aktu zālē; interaktīva mācību procesa norise ar Legamaster interaktīvajām tāfelēm un Vivitek tuvajiem projektoriem.


  • Sarežģītība
  • Izmaksas
  • Laiks

Vēlamies padalīties ar padarīto


Šajā projektā izstrādājām un uzstādījām lieljaudas projekciju, kas ir piemērota skolas aktu zālei un atbilst telpas vizuālajam noformējumam.
Ar Majoru vidusskolu esam sadarbojušies jau agrāk, aprīkojot mācību telpas ar izglītības interaktīvajām tehnoloģijām. Tādēļ loģisks ir mūsu sadarbības turpinājums - aktu zāles aprīkošana ar atbilstošu un kvalitatīvu lieljaudas projekciju. Izvēlētais Vivitek lieljaudas projektors un 4m lielais ekrāns projicēto ļauj saredzēt arī zāles pēdējās rindās.
Uzstādot iekārtas, mūsu tehnisko speciālistu profesionalitāte nodrošināja minimālu iejaukšanos aktu zāles vizuālajā izskatā, tādējādi īstenojām sākotnēji izvirzīto prasību – saglabāt telpas vēsturisko auru un graciozitāti. Tagad vidusskolas ceremoniālie un saviesīgie pasākumi norit ērtā, mūsdienīgā tehniskās kvalitātes nodrošinājumā.

Izmantotās iekārtas