Valmieras 5. vidusskola
30.06.2017
Tīnūžu tautas nams
27.06.2017

Smiltenes novada dome


Tehniskie komunikācijas rīki, kas ir lietošanā ērti un nemanāmi, ļaujot pārvaldē strādājošajiem koncentrēties uz savu galveno mērķi – novada attīstību


 • Sarežģītība
 • Izmaksas
 • Laiks

Vēlamies padalīties ar padarīto


Valsts iestādēs būtiska nozīme ir darba procesu efektivitātei un ērtai apmeklētāju plūsmas novirzīšanai. To iespējams panākt ar profesionāliem un pārdomātiem komunikāciju tehnoloģiju risinājumiem.
Katrs mūsu klients ir īpašs, jo katram nepieciešams atšķirīgs funkcionālais risinājums. Smiltenes novada domes pārstāvji mūs patīkami pārsteidza, jo jau iepriekš bija rūpīgi apdomājuši nepieciešamā risinājuma funkcionalitāti un vēlamo rezultātu, tāpēc mūsu atbildība bija atrast tam piemērotāko tehnisko risinājumu. Galvenais mērķis - nodrošināt lietotājiem ērtus, funkcionālus un nemanāmus tehniskos risinājumus. Viens no novada centrālajiem objektiem, kur tiek pieņemti novada attīstībai būtiski lēmumi, ir domes sēžu zāle. Reizēm, lai priekšlikumi tiktu atbalstīti, ir svarīgi tos pārliecinoši un aizraujoši prezentēt. Tāpēc kā centrālais prezentācijas objekts tika izvēlēts 84 collu liels interaktīvais Legamaster ekrāns uz elektriski maināma stenda, kas nodrošina nemainīgi kvalitatīvu pārskatāmību neatkarīgi no prezentētāja auguma. Rūpējoties par sēdes dalībnieku ergonomisku darba vidi, informācija tiek atainota arī uz dublējošajiem ekrāniem. Zālē tika ieviests arī nemanāms mūsu ASV sadarbības partnera Extron komutācijas un kontroles risinājums.
Tas ļauj ērti un ātri demonstrēt informāciju no jebkura domes sēdes dalībnieka datora – nav nepieciešams ne pārslēgt kabeļus, ne izmantot zibatmiņu. Smiltenes dome ir īpaši parūpējusies par to, lai novada iedzīvotājiem domes apmeklējums būtu patīkams un neradītu neērtības, meklējot nepieciešamā speciālista kabinetu. Domē ir ieviesta apmeklētāju rindas sistēma. Šīs informācijas attēlošanai mēs uzstādījām profesionālo LG digitālo norāžu ekrānu. Ieviestais risinājums uzskatāmi parāda, kurā virzienā atrodas meklētais kabinets.


"Certes.lv speciālisti piedāvāja ātru un modernu risinājumu esošajai problēmai, uzlabojot ikdienas procesu gaitu."

Smiltenes novada domes IT nodaļas vadītājs:

Arnis Platpīrs

Izmantotās iekārtas

 • Skārienjūtīgs ekrāns
  Legamaster 84” ar
  elektronisku stendu
  / 1 gab.
 • Displeji informācijas
  attēlošanai 10”
  / 5 gab.
 • Displeji informācijas
  attēlošanai 43”
  / 4 gab.
 • Vadības sistēma Extron
  / 1 gab.