Tehniskais atbalsts Bioekonomikas forumā 2017
23.05.2017
Radisson Park Inn Hotel
12.05.2017

Tehniskais atbalsts E-klases konferencē 2017


Iekārtu noma un tehniskais atbalsts Latvijas mēroga konferencē


 • Sarežģītība
 • Izmaksas
 • Laiks

Vēlamies padalīties ar padarīto


Audio vizuālā aprīkojuma noma un mūsu tehniskais atbalsts spēj nodrošināt raitu Latvijas mēroga konferences norisi. Pasākuma rīkotājs var koncentrēties tikai uz konferences programmu, neuztraucoties par tehniskajiem jautājumiem.
Mūsu klients, E-klase, kas Latvijā pazīstams kā lielākais skolu un digitālā žurnāla, dienasgrāmatu portāls, rūpējoties par portāla lietotājiem, skolotājiem, ik gadu rīko vērienīgāko izglītības konferenci Latvijā. Konferenču tehnisko atbalstu ar audio vizuālajām tehnoloģijām jau vairāku gadu garumā nodrošina Certes.lv. Šāda mēroga pasākumā ļoti svarīgi ir kvalitatīvi un patiešām atbilstoši risinājumi, tāpēc tehniskos jautājumus klients ir uzticējis mums, izvēloties gan iekārtu nomu, gan mūsu tehnisko atbalstu visas konferences laikā. Katru gadu konference norisinās kāda reģiona jaunā, nozīmīgā celtnē. Pēdējā no tām notika Liepājas Dzintara koncertzālē. Šis objekts bija izaicinājumiem pilns, jo jaunuzceltā ēka izceļas ar savu arhitektūru un specifisko fasādi - dzintara krāsas stiklu -, kas bija siena arī vienā no konferences zālēm. Tāpēc par piemērotāko vizuālās informācijas atspoguļošanas veidu šajā zālē neizvēlējamies tradicionālo projekciju.
Risinājums, ko izmantojām bija vairāki dublējošie Nīderlandes ražotāja Legamaster lielformāta interaktīvie ekrāni. Šādas iekārtas gaišajā zālē ļāva saskatīt informāciju visiem konferences dalībniekiem, bet lektors ar saturu varēja interaktīvi un atraktīvi mijiedarboties. Cita zāle bija iekārtota kā klasiska auditorija, kas piemērota vairāk nekā 150 cilvēku auditorijai, tāpēc tur izmantojām ierasto risinājumu - lieljaudas projekciju no Vivitek un 4 m platu ekrānu. Pasākumā nodrošinājām arī apskaņošanu, izmantojot virknē saslēgtas “Certes PentaClass” skandas ar bezvadu, mazu un oratoriem nemanāmu “Runa” mikrofonu, kas neierobežo atraktīvu uzstāšanos un ļauj būt aktīviem diviem oratoriem vienlaikus. Šāda mēroga pasākumā, protams, nav pieļaujama programmas novirze tehnisku kļūmju dēļ, tāpēc mūsu pieredzējušie tehniskie speciālisti prasmīgi nodrošināja arī pasākuma atbalstu.

Izmantotās iekārtas

 • Projektora komplekts
  Vivitek DU6675 / 1 gab.
 • Balss pastiprinošā iekārta
  Certes PentaClass A / 1 gab.
 • Balss pastiprinošā iekārta
  Certes PentaClass Runa / 2 gab.
 • Interaktīvais ekrāns ar stendu
  Legamaster PTX 85" UHD / 1 gab.
 • Projekcijas ekrāns uz rāmja
  ScreenLine Big Frame / 1 gab.
 • Triangle statīva tāfele
  Legamaster UNIVERSAL / 1 gab.
 • Interaktīvais ekrāns ar stendu
  Legamaster STX 65" Full HD / 2 gab.
 • Mikrofons
  Certes Runa / 1 gab.