Smiltenes novada dome
30.06.2017
Jaunmoku pils
09.06.2017

Tīnūžu tautas nams


Individuāli izstrādāts risinājums dažādiem tautas nama izmantošanas mērķiem.
Risinājumi, ko ieviesām: lieljaudas tuvā projekcija; individuāla risinājuma rāmja projekcijas ekrāns


 • Sarežģītība
 • Izmaksas
 • Laiks

Vēlamies padalīties ar padarīto


Šī projekta galvenais uzdevums – neierobežojot telpas plašumu ar iekārtu izvietojumu, izstrādāt īpašu ekrāna risinājumu, ko tā neizmantošanas brīdī noslēpt.
Tā kā Tīnūžu tautas namā ir lielākā skatuve Ikšķiles novadā, klients šo pievienoto vērtību vēlējās saglabāt. Balstoties uz klienta vajadzībām un telpas specifiku, izstrādājām individuālas konstrukcijas trošu rāmī iekarināmu projekcijas ekrānu. Tas tika stiprināts pie senlaicīgas, neviendabīga seguma sienas, un skatuves telpu aizņem minimāli. Labi saskatāmo attēlu nodrošina lieljaudas Vivitek projektors. Tas tika piestiprināts pie skatuves griestiem, kur to varēja veiksmīgi “aizslēpt” aiz skatuves drapērijām, padarot skatītājiem neredzamu. Šāds projektora novietojums ir iespējams, pateicoties izvēlētajai tuvajai projektora lēcai, kas būtiski samazina projektora novietošanas attālumu, kā arī šāds lēcas veids ļauj māksliniekiem uz skatuves atrasties tuvu ekrānam, neradot ēnas uz attēla. Šāds risinājums ļauj izmantot pilnīgi visu skatuvi. Turklāt tas var tikt izmantots projekcijām, kas ir kā fons pasākuma noformējumā.
Tīnūžu tautas nama darbinieki un apmeklētāji ir augstu novērtējuši sadarbību ar Certes speciālistiem. Man, kā iestādes vadītājai, ir ļoti patīkami, ka sadarbības partneris ir patiesi ieinteresēts veiksmīgam procesa noslēgumam. Tīnūžu tautas namā ir uzstādīta kvalitatīva un visām mūsu vajadzībām atbilstoša tehnika. Esam priecīgi un lepni, ka varam nodrošināt apmeklētājiem kvalitatīvus pasākumus, izmantojot video projekcijas. Tika izskatīti vairāki piedāvājumi līdz atradām veiksmīgāko, tieši mums vajadzīgo. Arī pēc aparatūras uzstādīšanas, jau darbības laikā, varam droši zvanīt un vienmēr saņemam atbildes uz mums interesējošiem jautājumiem. Paldies visam kolektīvam un ceram arī turpmāk saglabāt šo veiksmīgo sadarbību."

Tīnūžu tautas nama vadītāja:

Valda Kurša

Izmantotās iekārtas

 • Projektors
  Vivitek DU6675 / 1 gab.
 • Projektora lēca
  Vivitek tuvā fiksētā lēca / 1 gab.
 • Projekcijas materiāls
  ADEO Easy Surface 500 / 1 gab.