Mēs esam tik labi,
cik labi ir mūsu
pārstāvētie zīmoli


Sadarbojamies ar ražotājiem, kas ir viesuši stingru uzticību
par savu kvalitāti, piegādes termiņiem un profesionalitāti.


Mūsu pārstāvētie zīmoli


Lai nodrošinātu klientu vajadzības, mēs sadarbojamies ar ražotājiem, kas ir viesuši stingru uzticību par savu kvalitāti, piegādes termiņiem un profesionalitāti. Tieši šīs īpašības ir pamats mūsu sadarbībai un balsts piedāvājuma izstrādē. Esam gandarīti par sadarbības partneriem, kurus pārstāvam un ceļu, ko ejam kopā. Ar lielāko daļu no šiem partneriem esam gājuši kopā jau no mūsu pirmās dienas.

Vivitek

Vivitek ir viens no vadošajiem vizuālo un prezentācijas produktu ražotājiem. Uzņēmuma plašais piedāvājums ar godalgotajām digitālās projekcijas ierīcēm ietver jaunākās tehnoloģiju inovācijas. Projektoru kategorijas piedāvājums ir ļoti plašs, tiek pārstāvētas visas vajadzības - mājas kinozāles, izglītības, lieljaudas, un sanāksmju telpu projektori.
Vivitek bija pirmais ražotājs tirgū, kas nodeva augstas izšķirtspējas LED mājas kinozāles projektoru patērētāja rokās.
Šis ir ražotājs, ar kuru ejam roku rokā jauno pirmās dienas, kā oficiālie Vivitek produktu izplatītāji Baltijas valstīs, un esam pilnīgi apmierināti ar mūsu līdzšinējo sadarbību.Elmo

ELMO ir japāņu uzņēmums, kas izmantojot labākās japāņu tehnoloģijas un strādā ar pedagogiem visā pasaulē, lai attīstītu informācijas komunikāciju tehnoloģijas instrumentus.
Elmo produkti ir teicamas kvalitātes un plaši pielietoti visā pasaulē. Arī Latvijā Elmo produkti tiek aktīvi izmantoti mācību procesa norisē.
Sadarbībā ar Elmo ir noiets garš ceļš, kas vienmēr ir bijis efektīvs visām iesaistītajām pusēm un, galvenokārt, mūsu klientam.Legamaster

Organizācija ar misiju, tā sevi raksturo pats ražotājs. Legamaster ir uzņēmuma Edding AG (vadošais augstas kvalitātes marķieru un rakstāmrīku ražotājs) vizuālās komunikācijas atzars. Jau vairāk nekā 60 gadus Legamaster aktīvi pielāgo savu sortimentu atbilstoši jaunākajām tendencēm un komunikācijas tehnoloģiju inovācijām. Ergonomisks, izturīgs, inovatīvs, kvalitātīvs un funkcionāli pievilcīgs dizains nosaka šīražotāja redzējumu. Sadarbība ar Legamaster ir uzsākta salīdzinoši nesen un vienīgais, ko varam par to piebilst ir, ka esam apbēdināti, ka to neuzsākām daudz ātrāk - gan produktu kvalitāte, gan atbalsts, gan profesionalitāte mūsu sadarbību padara par ērtu procesu, kas gala rezultātā klientam sniedz vislabāko risinājumu.Mark

Šis Spānijas uzņēmums specializējas apgaismojuma iekārtu ražošanā, tas lepojas ar paveikto savas valsts ietvaros un, sadarbībā ar mums, uzsāk savu profesionālo produktu pārstāvniecību arī Latvijā. Tā piedāvājums ir plašs gan audio aparatūras, gan apgaismojuma klāstā: lampas, mikrofonu aksesuāri, pārnēsājamās sistēmas, bezvadu sistēmas, skaļruņi, kustīgās galvas u.c. Kvalitatīvas iekārtas par pieņemamu cenu.

Neets

Neets ir Dānijas uzņēmums, kas ir specializējies AV kontroles sistēmu ražošanā. Viņu mērķis ir radīt viegli konfigurējamus un savienojamus risinājumus. To augstā funkcionalitāte apvienojumā ar skandināvu dizainu rada uzticamas un vienkārši lietojamas iekārtas. Uzsākot darbu ar šo iekārtu, jūs sapratīsiet, ka ar to ir viegli savienoties, viegli konfigurēt, viegli kontrolēt. Neets savu uzmanību piesaistījis ne tikai korporatīvajā segmentā, bet arī izglītības iestādēs un valsts pārvaldē.


Sahara

Sahara ir lielāko zīmolu izplatītājs 40 gadus, papildus šai nodarbei, Sahara arī ražo savus vizuālo tehnoloģijas produktus, kuru aiznešanu līdz patērētājam esam uzņēmušies mēs. Arī šī sadarbība ir balstīta uz vērtībām, kas pavada mūsu ikdienas darbu un ļauj piemeklēt piemērotāko risinājumu klienta vēlmēm un vajadzībām. Interaktīvo ekrānu līnija Clevertouch tiek nemitīgi attīstīta un pilnveidota, lai to lietojums būtu intuitīvāks un ērtāk lietojams.


Extron

Extron Electronics ir viens no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem produktu tirdzniecībā un apmācību nodrošināšanā AV nozarē profesionāļiem. Komutācijas, konfigurējamas kontroles sistēmas, klasificētāji, signālu apstrādes iekārtas, un augstas izšķirtspējas kabeļi ir tikai daži produkti, ko piedāvā šis profesionālais ražotājs.
Šie produkti tiek izmantoti, lai integrētu datoru, video un audio materiālus šodienas sēžu zālēs, mācību centros, universitāšu auditorijās, mācību iestādēs un citos objektos. Arī mūsu tehniskie darbinieki apmeklē Extron apmācības, lai pilnveidotu sevi šajā nozarē un spētu būt profesionāli, mācoties no labākajiem.

Swivl

Swivl ir sadarbības platforma, kas fiksē novērojumus klasē, veicinot pedagogu izpratni par viņa skolēniem, kāda ir viņu atsaucība, iesaiste, cēloņus zemam skolēnu sniegumam un citus svarīgus rādītājus.
Skolotāja novērošanas spējas ir limitētas - nav iespējams atrasties vienlaicīgi vairākās vietās, it sevišķi, ja skolēnu skaits klasē palielinās. Swivl iekārta ir palīgs pedagogam redzēt katra skolēna aktivitāti un sniegumu, neatkarīgi no skolēnu skaita.


Tango Teach

Tango Teach ir paredzēts, lai vienkāršotu digitālo mācību līdzekļu izmantošanu mācību procesā. Tas nodrošina vienkāršu veidu, kā apkopot un uzglabāt resursus un pēc tam viegli tos izmantot stundās bez speciālu apmācību nepieciešamības. Šī programmatūra ir izstrādāta speciāli LED ekrāniem, tās lietojums ir ērts, intuitīvs, gluži kā lietot ierasto planšetdatoru vai viedtālruni. Caur žestu mijiedarbību, jūs varat izveidot mācību materiālu dažu minūšu laikā, to paveicot jaunā, jautrā un uz iesaisti vērstā veidā.


WizeFloor

Ir plašu atzinību ieguvusī interaktīvā grīda, kas paredzēta bērniem no 3 līdz 12 gadiem. Tā veicina kolektīvo un diferencētos mācīšanās stilus. Ar projektora palīdzību, kas ir stiprināts pie griestiem, dažādas mācību spēles un vingrinājumi tiek projicēti uz grīdas un bērni ar savām kustībām aktivizē spēles uzsākšanu. Spēles ir izstrādātas, lai veicinātu sadarbību un diskusijas. WizeFloor: mācīšanās caur spēli un fiziskām kustībām; sociālo spēju pilnveide; izveidojiet spēles un dalieties ar tām WizeFloor sabiedrībā; sociāla un uz mijiedarbību vērsta pieredze.


Work

Work ir Spānijas uzņēmums ar senu vēsturi, tas nodarbojas ar profesionālās skaņas un apgaismojuma ražošanu. Work ir vadošais zīmols šajā sfērā ar kvalitatīviem produktiem un plašu piedāvājumu abās no pārstāvošajām jomām.

Kvalitātes procesa attīstība ir piedzīvojusi plašas izmaiņas, šī procesa attīstība iet roku rokā ar jaunu produktu izveidi un esošo produktu uzlabojumiem. Sadarbību ar šo zīmolu esam uzsākuši salīdzinoši nesen, bet nešaubāmies, ka tā būs veiksmīga.

Philips

Starptautisks zīmols, kā atpazīstamība, kvalitāte un augstie standarti neraisa jautājumus.


i3 Technologies

Mūsu jaunatklātā sadarbības partnera darbībā svarīgs ir 3 komponenšu līdzsvars - integrēti, interaktīvi, iedvesmojoši. i3 Tehnologies misija ir klientu panākumi. Šī ražotāja portfelī ir jau gatavi risinājumi, kas sastāv no iekārtas un programmatūras, tie ir risinājumi kolaboratīvai izglītībai un korporatīvajai videi. Tradicionālās sanāksmes tiek adaptētas, pamatojoties uz procesiem globalizācijā un digitālo piedāvājumu.Certes

SIA Certes ir mātes uzņēmums tādiem uzņēmumiem, kā SIA Certes.lv (mēs) un SIA Certes Technologies, kas ražo balss pastiprinošo iekārtu Certes PentaClass. Certes savu darbību uzsāka pirms astoņiem gadiem un to turpina vēl aizvien.

Panasonic

Visā pasaulē zināms zīmols, kas ir apliecinājis savus augstos kvalitātes standartus un plašo piedāvājuma klāstu.


Newline

Svarīgākais aspekts jebkuram produktam ir tas, cik viegli tas ir izmantojams. Newline Interactive mērķis ir sniegt risinājumus klientiem, kas tiem spētu ietaupīt tik dārgo laiku un palīdzēt viņiem būt veiksmīgiem, radot state-of-the-art produktus, kurus ir tik vienkārši lietot, ka ikviens var mijiedarboties un radīt inovācijas. Newline produkti palīdz cilvēkiem un organizācijām atrast veidus, kā būt veiksmīgiem, efektīvākiem un iegūt lielāku baudījumu savā darba ikdienā.


LG

Visā pasaulē zināms zīmols, kas ir apliecinājis savus augstos kvalitātes standartus un plašo piedāvājuma klāstu.


Equipson

Lenovo

Sadarbības partneru portāls