top of page

Klusuma kabīnes

Hushhybrid

Hushhybrid ir vienvietīga klusuma kabīne, kas ir paredzēta webināriem, garām video konferencēm un individuālam fokusētam darbam. Kabīne ir aprīkota ar komfortablu dīvānu un ergonomisku galdu.

Acoustic-pod-for-hybrid-collaboration-HushHybrid-Hushoffice_US.png

Hushphone

HushPhone ir biroja telefontipa kabīne, kas piedāvā mierīgu, privātu un klusu telpu zvaniem. Kabīne aizņem mazāk par 1 m2. Pateicoties iebūvēto riteņu sistēmai, to var brīvi pārvietot pa biroja telpu. Stikla paneļi sniedz plašuma sajūtu un piekļuvi gaismai.

PHONE-www-zdjecia-USA-35_x.png

Hushmeet

HushMeet ir 4 personu kabīne, kas piedāvā neatkarīgu sanāksmju telpu, ērtu darba vidi komandas darbam un enerģiskām diskusijām. Kabīne nodrošina sanāksmes dalībniekiem privātumu un sarunu brīvību. HushMeet ir lieliska vieta nelielas komandas radošam darbam, videokonferencēm un sanāksmēm uz vietas.

Hushmeet Certes.lv.png

Hushacess.L

HushAccess.L ir liela, ratiņkrēslu saderīga sanāksmju telpa ar zemāku slieksni, platu ieeju un viegli satveramu fiksatora rokturi. Kabīnē ērti var izmitināt līdz 4-6 cilvēkiem (atkarībā no konfigurācijas).

The-large-ADA-compliant-office-pod-Hushoffice-HushAccess.L.png

Hushwall

HushWall mobilā siena ir vēl viens risinājums no Hushoffice klāsta, kas palīdzēs palielināt jūsu darba vietas veiktspēju un komfortu. Mēs veidojam savus risinājumus, ņemot vērā pašreizējās darbinieku vajadzības un ņemam vērā virzienu, kādā virzās biroju tirgus.

hw_animacja-copy_320x280_1-2-1.gif

a11 atpūtas krēsls

Atpūtas krēsls A11 ir Hushoffice pirmais solis ārpus akustisko kabīņu līnijas. Tas ir moderns, futūristisks un funkcionāls atpūtas krēsls, kas pieejams slēgtā (A11) vai atvērtā (A11.open) versijā. Tas ļauj izveidot savu privāto telpu, lai izvairītos no ikdienas steigas un burzmas.

contemporary-futuristic-lounge-chair-with-acoustic-properties-Hushoffice-A11-copy.png

Par Hush

Cilvēku balss akustiskā izolācija ir mūsu specialitāte. Mēs tiecamies būt labākie savā segmentā.

Birojos un pārrunu telpās akustika spēlē nozīmīgu lomu, tāpēc mēs pievēršam lielu uzmanību klusuma kabīņu projektēšanā - tās ir klusas, dod Tev iespēju koncentrēties un būt daļai no pārējās komandas. Klusuma kabīnēm nevajadzētu būt pārāk lielām vai pārāk mazām — viss ir par ideālu līdzsvaru. Skatieties, lai uzzinātu, ko tas nozīmē un kā mēs to sasniedzam.

Kāpēc Hush?

HUSH IR PIELĀGOJAMS jebkurām telpām

img-top-big.png
Illusrations.png

Pielāgojamība izmaiņām

HushPhone ir iebūvēti ritentiņi, kas ļauj darbiniekiem to vienkārši pārvietot. Visas pārējās kabīnes atrodas uz rāmja, kas zem tā rada 10 cm brīvai pārvietošanai ar palešu ratiem. Pārkārtošana aizņem dažas minūtes un nerada nekārtības vai darbinieku pārtraukumus.

Bezstresa ofisa pārmaiņas

Atšķirībā no tradicionālām konferenču telpām Hush nāk līdzi jums kad jūs pārvietojaties. Domājiet par Hush ka par jebkuru citu kompānijas aktīvu - tas ir aktīvs, kas pieder jums uz visiem laikiem. Vislabākais ir tas, ka Hush pielāgojas jums.

Pareizā izvēle videi

Ar Hush, kad komandai ir nepieciešamas pārmaiņas, Tev nav jāveic konstruktīvi sarežģīti būvdarbi, vienkārši pārvieto Hush uz jebkuru telpas vietu.

Mūsu klienti

Stradini_logo_lat_h.jpg
seblogo_black_768x768.png
img_60084af3ad5439.15288915.png.webp
Nordigen_Logo_Primary_Dark_PNG.1624859497.png
bottom of page