A2S ergonomisko krēslu piegāde Balvu Valsts ģimnāzijai

Augusta vidus rit ar aktīviem darbiem. Viens no tiem – Balvos. Esam piegādājuši 340 jaunus krēslus Balvu Valsts ģimnāzijai. Krēsli sūtīti no mūsu Vācijas partnera A2S. Uzņēmums piedāvā plašu klāstu ergonomisko mēbeļu, kas rūpīgi izstrādātas un ideāli piemērotas skolām un ofisiem.

Balvu Valsts ģimnāzija kopumā pasūtīja 340 dažādu krāsu krēslus. Tika izvēlēti četru krāsu krēsli – oranži, dzelteni, zaļi un sarkani – 85 krēsli katrā krāsā. Ģimnāzijas vadība jau iepriekš bija saplānojusi, kurās telpās atradīsies noteiktās krāsas krēsli. Jaunie krēsli tika iekārtoti 12 klasēs. No visa A2S piedāvātā mēbeļu klāsta, klienti izvēlējās Flex modeļa krēslus. 

Flex krēsli ir ergonomiski, praktiski un vienkārši labi. Jo garāka ir skolā pavadītā diena, jo vairāk koncentrēšanās spējas mēdz pazust. Šādā gadījumā lielisku efektu var iegūt jau ar pareizu sēdēšanu. Tas nodrošina labāku uzmanības un koncentrēšanas līmeni un tādējādi atvieglo mācīšanos. Ar Flex ražošanu, uzņēmumam A2S ir izdevies attīstīt krēslus, kas pārliecina lietotājus, izmantojot savu novatorisko konceptu. Flex nodrošina ērtu un komfortablu mācību vidi. Pateicoties to inteliģentajam dizainam un izturībai, Flex krēsli ir ļoti pieprasīti. 

Flex atbalsta muskuļu tonizēšanu un atvieglo muguras spriedzi, pateicoties krēsla formai un rāmja elastībai. Skolēni var mainīt sēdēšanas stāvokli, kas novērš arī nogurumu. Integrētie ventilācijas kanāli nodrošina ērtu sēdēšanu pat karstās dienās. Jūs varat paļauties arī uz Flex izturību un drošību pat šūpojoties ar krēslu uz priekšu – atpakaļ: tas ir īpaši izturīgs un stabils. Pateicoties unikālajiem un virsmai drošajiem A2S grīdas aizsargiem, varat neuztraukties par grīdas kvalitāti un cilvēka, kas sēž krēslā, drošību.

Par uzņēmumu A2S

A2S ir viena no vadošajām Vācijas skolas mēbeļu kompānijām. Uzņēmums A2S nodrošina dažādas telpu koncepcijas ar skolas mēbelēm, kas padara skolu par vietu, kur ikviens jūtas patīkami, droši un ērti. Mēbelēm, kas ražotas Vācijā, ir augstas kvalitātes materiāli, laba meistarība to apstrādei ar modernām tehnoloģijām, funkcionalitāte, ilgs kalpošanas laiks, kā arī ekoloģiskā drošība un sociālais taisnīgums. Uzņēmums ik gadu saņem dažādus apbalvojumus – kvalitātes zīmes un sertifikātus.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.