AKCIJA vizuālajiem risinājumiem un prezentāciju rīkiem izglītības nozarē

Izmantojiet gada pēdējās nedēļas, lai piepildītu visu plānoto un sapņoto, bet neizdarīto, šī gada laikā. Ikviens no mums ir domājis, kā uzlabot savu, kolēģu vai skolēnu ikdienas darba procesu. Mums ir risinājums! Lai veiksmīgāk realizēt savas idejas, pasniegt tās auditorijai vai prezentēt, lielisks risinājums ir baltās tāfeles vai interaktīvie ekrāni. Atkarībā no jūsu vajadzībām un pieejamajiem resursies, piedāvājam risinājumus: Legamaster Space-Up kolekcijas tāfeles vai Newline interaktīvie ekrāni.

Piedāvājam -25% atlaidi no cenas* Legamaster Space-Up balto tāfeļu kolekcijai. Pērkot kādu no Space-Up baltajām tāfelēm, dāvanā – aksesuāri 50 EUR vērtībā. Taču, ja baltā tāfele nav tas, ko vēlaties, iegādājieties kādus citus jums nepieciešamus produktus no plašā Legamaster klāsta un saņemiet -20% atlaidi no preces cenas*!

Ja vēlaties padarīt savu prezentāciju krāsaināku, mūsdienīgu un viegli uztveramu, piedāvājam kādu no Newline interaktīvajiem ekrāniem. Balstoties uz jūsu vēlmēm, vajadzībām un paredzēto ekrāna pielietojumu, piedāvājam dažādu izmēru un modeļu ekrānus. 

Nekavējieties pārdomās un iegādājieties kādu no jaunajiem Newline interaktīvajiem ekrāniem par īpaši draudzīgu – iepazīšanās cenu*. Pērkot jauno Newline RS+ ekrānu, kas ideāli paredzēts izglītības iestādēm, dāvanā – mozaBook licence uz vienu gadu. Padariet mācību procesu aizraujošāku gan skolēniem, gan skolotājiem!

Iegādājieties kādu no piedāvātajiem akcijas produktiem līdz šī gada beigām un sāciet jauno gadu desmitu ar moderniem vizuālajiem risinājumiem!**

Lai uzzinātu vairāk par akciju un cenām, sazinieties ar kādu no mūsu pārdošanas speciālistiem!

*Cenas norādītas bez PVN.

** Akcija spēkā līdz 31.12.2019.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.