AKCIJA vizuālajiem un prezentāciju risinājumiem biznesa un publiskajā nozarē

Izmantojiet gada pēdējās nedēļas, lai piepildītu visu plānoto un sapņoto, bet neizdarīto, šī gada laikā. Ikviens no mums ir domājis, kā uzlabot savu, kolēģu un padoto ikdienas darba procesu. Mums ir risinājums! Lai veiksmīgāk realizēt savas idejas, pasniegt tās auditorijai vai prezentēt, lielisks risinājums ir baltās tāfeles un interaktīvie ekrāni. Atkarībā no jūsu iestādes, uzņēmuma vai personīgajām vajadzībām un pieejamajiem resursies, piedāvājam risinājumus: Legamaster Space-Up kolekcijas tāfeles vai Newline interaktīvie ekrāni.

Piedāvājam -25% atlaidi no cenas* Legamaster Space-Up balto tāfeļu kolekcijai. Pērkot kādu no Space-Up baltajām tāfelēm, dāvanā – aksesuāri 50 EUR vērtībā. 

Vēlaties padarīt savu prezentāciju krāsaināku, mūsdienīgu un viegli uztveramu, piedāvājam kādu no Newline interaktīvajiem ekrāniem. Balstoties uz jūsu vēlmēm, vajadzībām un paredzēto ekrāna pielietojumu, piedāvājam dažādu izmēru un modeļu ekrānus.  

Iegādājieties kādu no jaunajiem Newline interaktīvajiem ekrāniem par īpaši draudzīgu – iepazīšanās cenu*. Jaunie Newline IP vai NT sērijas ekrāni lieliski iederēsies biznesa un publiskajā nozarēs. Izvēlieties jauno Newline IP biznesa sērijas interaktīvo ekrānu – īpaši plāns displejs ar 4K izšķirtspēju un reakcijas līmeni, kas spēj vienlaicīgi atšķirt līdz pat 20 pieskārieniem. Taču, ja vēlaties kaut ko vienkāršāku, bet ne mazāk efektīvu, piedāvājam NT sērijas bezkontakta ekrānu, kas sniedz visu nepieciešamo prezentācijām, bezvadu apraidei, failu un video kopīgošanai.

Papildus piedāvājam iegādāties SONY profesionālos displejus – informācijas publicēšanai, dublēšanai un reklāmām. Pērkot ekrānus tagad, atlaide ekrāniem -20% no cenas.**

Iegādājieties kādu no piedāvātajiem akcijas produktiem līdz šī gada beigām un sāciet jauno gadu ar moderniem vizuālajiem risinājumiem!***

Lai uzzinātu vairāk par akciju un cenām, sazinieties ar kādu no mūsu pārdošanas speciālistiem!

*Cenas bukletos norādītas bez PVN.

**Atlaide attiecas uz modeļiem FW-65BZ35F, FW-75BZ35F, FW-85BZ35F.

*** Akcija spēkā līdz 31.12.2019.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.