Aktualitātes

Jaunie un budžetam draudzīgie Vivitek projektori izglītības iestādēm
Jaunie modeļi ir veidoti, domājot par nākotni, un atbalsta 4K video, nodrošinot skaidru un precīzu attēlu visiem skatītājiem neatkarīgi no tā, kur klases telpā tie atrodas.
Mūsu Certes.lv Blogs ir atgriezies! 
Blogs ir platforma, kur neformālāk komunicējam ar klientiem. Ar to parādam, ka esam ne tikai pārdevēji, ka mūs patiesi interesē tehnoloģijas.
Sejas atpazīšanas un temperatūras skrīninga terminālis – ērtākais un ātrākais risinājums, lai parūpētos par savu un citu drošību publiskās vietās
Šis modernais augstākās klases sejas atpazīšanas un ķermeņa temperatūras skrīninga terminālis palīdzēs savlaicīgi identificēt cilvēkus ar pasliktinātu veselības stāvokli, veicot bezkontakta sejas un maskas atpazīšanu.
Iepazīstiet risinājumu, kas radīts īpaši nelielajiem un atklātā tipa birojiem un kopīgā darba zonām
Iepazīstieties ar uzņēmuma Mikomax vadošo produktu līniju — “Hush” akustiskajiem risinājumiem. Tās ir neatkarīgas telpas, kas ļauj netraucēti veikt tālruņa zvanus, strādāt klusumā un koncentrēties vai organizēt tikšanos.
Parūpējies par drošību, izvēloties augstas kvalitātes, sertificētus videonovērošanas risinājumus
VIVOTEK ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Uzņēmums nepārtraukti izvērtē un pastiprina savus kiberdrošības centienus, lai nodrošinātu klientiem augstākās kvalitātes un uzticamākos produktus.
Papildiniet savas sapulču un nodarbību telpas ar Newline un Zoom
Vēlamies parādīt, kā Newline un Zoom var palīdzēt jums veidot savu darbadienu atbilstoši jaunajai situācijai.
Jaunie NovoConnect bezvadu sadarbības rīki
Bezvadu sadarbības ierīces NC-X700 un NC-X900 ir Vivitek NovoConnect ierīču klāsta jaunumi.
Sekojiet apmeklētāju skaitam, izmantojot 3D pūļa uzraudzības risinājumus
Ar VIVOTEK risinājumiem varat viegli sekot veikalā ienākošo un no tā izejošo cilvēku skaitam, tādējādi radot drošāku vidi klientiem un personālam.

Mēs strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja mūsu piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakies individuālai konsultācijai.