Aktualitātes

Palieliniet iesaistīšanos stundās ar RS+ interaktīvo ekrānu un veidojiet paši savu mācību saturu ar mozaBook
Jo vairāk, jo izdevīgāk - īpašas cenas interaktīvajiem ekrāniem. Tagad, iegādājoties RS+ displeju, saņemiet mozaBook gada licenci bez maksas!
Vai vēlaties uzlabot savu darba vidi – digitalizēt to, padarīt efektīvāku un dinamiskāku?
Tikai tagad, pasūtot Newline 98 collu NT sērijas ekrānu, saņemsiet 70 collu X7 sērijas konferenču interaktīvo ekrānu BEZ MAKSAS!
Atbildība par klientu drošību 
Šis COVID - 19 periods liek mums mainīt savu uzvedību un ikdienas paradumus. Mums katram ir jāveic visas iespējamās darbības, lai pasargātu sevi un pārējos cilvēkus.
Uzlabojiet gaisa kvalitāti un apstākļus darbavietā
Iedomājieties kuplu un zaļu sienu savā atklātā tipa birojā! Kā jums patīk šāda aina? 
A2S mēbeļu kvalitātes un ilgmūžības noslēpums – Pagholz
PAGHOLZ® nodrošina masīvkoka dabisko izskatu, materiāls ir īpaši izturīgs un pārstrādājams.
Jaunie un budžetam draudzīgie Vivitek projektori izglītības iestādēm
Jaunie modeļi ir veidoti, domājot par nākotni, un atbalsta 4K video, nodrošinot skaidru un precīzu attēlu visiem skatītājiem neatkarīgi no tā, kur klases telpā tie atrodas.
Mūsu Certes.lv Blogs ir atgriezies! 
Blogs ir platforma, kur neformālāk komunicējam ar klientiem. Ar to parādam, ka esam ne tikai pārdevēji, ka mūs patiesi interesē tehnoloģijas.
Viedā termo skrīninga iekārta – ērtākais un ātrākais risinājums, lai parūpētos par savu un citu drošību publiskās vietās
Šis modernais augstākās klases sejas atpazīšanas un ķermeņa temperatūras skrīninga terminālis palīdzēs savlaicīgi identificēt cilvēkus ar pasliktinātu veselības stāvokli, veicot bezkontakta sejas un maskas atpazīšanu.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.