Aktualitātes

Jauns internetveikals, jaunām iespējām – shop.certes.lv
Audiovizuālo un ergonomisko iekārtu pasaule vien klikšķa attālumā! Priecājamies paziņot, esam atvēruši jauno Certes internetveikalu shop.certes.lv. Aicinām Tevi iegrimt audiovizuālos iekārtu pasaulē. Varbūt pavisam drīz organizēsi […]
Jūsu pirmais solis ceļā uz klusuma birojā un produktivitāti darbā
Piedāvājam jauno JUST BOOTH akustiskās kabīnes, kuru izstrādes procesā tiek izmantotas visas Hushoffice zināšanas un labākā prakse.
Iepazīstieties ar nākamās paaudzes monitoru Flex digitālai darba videi
Flex ļauj dabiskā veidā sazināties un sadarboties digitālajā darbvietā. Tas piedāvā augstas kvalitātes pieskāriena funkciju, rakstīšanas un videokonferenču pieredzi.
Pievienojies Certes.lv komandai!
Ja vēlies jaunus izaicinājumus, tev patīk ģenerēt idejas un tās pārvērst darbos, veiksmīga pieredze mārketinga projektu izstrādē un vadībā, tad šis ir domāts Tev!
Kā interaktīvais displejs spēj palīdzēt organizēt mācības attālināti un klātienē?
Dažādu ierobežoju rezultātā, skolās tiek ieviestas attālinātās mācības vai jaukta tipa mācības – grupās. Newline displeji ir piemēroti tradicionālajā, kā arī jauktā tipa un attālinātām mācībām.
Baudiet savas iecienītākās filmas un videoierakstus jebkurā sev ērtā vietā ar Qumi sērijas projektoru
Ir pienācis laiks spert soli tālāk un savienot savu viedierīci ar Qumi projektoru, lai baudītu savu mīļāko filmu, seriālu vai video apmācības lielā attēlā. 
Vai esat gatavs atklāt, kā patiesībā ir jāskan jūsu iemīļotā mūziķa skaņdarbiem vai specefektiem filmā?
Certes.lv un "Acoustic Power Lab" izdevies izstrādāt izcilu ierīču sēriju, ko apvieno jaunizveidotais zīmols „Klear”.
Kādēļ skārienekrāni šobrīd izglītībai var palīdzēt vairāk nekā jebkad agrāk?
Šobrīd mēs dzīvojam ļoti neskaidros apstākļos un nevaram paredzēt, kas notiks tuvākā vai tālākā laikā. Tas, par ko varam būt droši — mūsu dzīves un arī izglītības nozare ir mainījušās uz visiem laikiem.

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.