Baudiet savas iecienītākās filmas un videoierakstus jebkurā sev ērtā vietā ar Qumi sērijas projektoru

Qumi sērijas projektori – izcila izvēle izklaidei, biznesam un izglītībai

Qumi LED projektoru sērija paplašina robežas un sniedz jaunus iespaidos ikvienam lietotājam. Projektora dizains un mazie izmēri padara to par perfektu papildinājumu, ko nēsāt kopā ar viedtālruni, planšetdatoru vai klēpjdatoru. Spilgtas iemīļoto videoklipu vai spēļu projekcijas, kā arī prezentācijas, atdzīvojas HD formātā uz liela ekrāna, līdz pat 120 collu attēlam. 

Veidojiet lielu attēlu 

Arvien vairāk digitālā satura materiāli tiek skatīti, izmantojot viedtālruņus vai planšetdatorus. Ir pienācis laiks spert soli tālāk un savienot savu viedierīci ar Qumi projektoru, lai baudītu savu mīļāko filmu, seriālu vai video apmācības lielā attēlā. 

Izmērs un pārvietojamība 

Qumi sērijas projektori ir tievi un viegli pārvietojami, kas ietilps jebkurā portfelī vai mugursomā. Paņemiet savu Qumi projektoru līdzi un dalieties idejās, lai arī kur jūs atrastos. 

Darbība 

Qumi varbūt arī ir izmērā nelieli, taču to darbības sniegums noteikti spēj konkurēt ar citiem tirgū pieejamiem projektoriem:

  • Augstas kvalitātes attēls ar WXGA izšķirtspēju 
  • Līdz pat 1000 ANSI spilgtuma lūmeniem 
  • Kontrasta attiecība 30 000 : 1 
  • Spilgts, krāsains attēls 
  • Iespējams uzstādīt projektoru jebkurā sev vēlamā leņķī, pateicoties 360 grādu projekcijas regulēšanas iespējai.
Bezvadu savienojamība 

Izmantojot Qumi, jebkuru mobilā tālruņa, planšetdatora vai spēļu stacijas saturu ātri pārvērtiet par liela ekrāna projekciju. Mazais projektors kļūs par jūsu telefonu vai planšetdatora palielinājuma iespēju. 

Uzlabota savienojamība 

Satura kopīgošana ir viegli realizējama, jo savienojumu iespējams izveidot, izmantojot vairākus variantus, piemēram, USB, Wi-Fi vai HDMI un MHL. Izmantojiet sev ērtāko savienojuma veidu! 

Iebūvētā atmiņa 

Lai koplietotu prezentāciju ar citiem, nav nepieciešams līdzi ņemt klēpjdarotru. Lejupielādējiet savu saturu Qumi sērijas projektora iekšējā atmiņā, lai to parādītu auditorijai! 

Viegla navigācija, izmantojot skārienpaliktni 

Viegli kontrolējiet projektora vadību un savienojumu ar savu ierīci, izmantojot Qumi eleganto skārienpaliktni vai projektora tālvadības pulti. Tikai dažas pogas ļaus pārslēgties starp jebkuru opciju. 

Izvēlies sev piemērotāko Qumi sērijas projektoru

QUMI Z1H 

Kas ir mazās lietas, kurām ir liela ietekme? Z1H sērijas Qumi projektors var demonstrēt jūsu iecienītākos attēlus tieši no tālruņa, planšetdatora vai datora un pārveidot to par 100 collu lielu filmas ekrānu, turklāt attēlu spilgtums un kvalitāte atstās iespaidu uz ikvienu. 

QUMI Z1H projektors lieliski iederēsies ballītēs, atvaļinājumā vai komandējumā. Projektors, ar iebūvēto Android sistēmu, Bluetooth funkciju un iebūvēto akumulatoru, nodrošina mūzikas atskaņošanu un / vai satura demonstrēšanu vairāku stundu garumā. Videi draudzīgais LED gaismas avots darbojas līdz 30 000 stundām. 

QUMI Z1V 

Izbaudi mazas lietas. Z1V sērijas projektors piedāvā lielisku attēlu, kas apvienots ar diviem jaudīgiem 5W skaļruņiem un ilgstošu akumulatoru kompakta izmēra, all-in-one ierīcē. 

Ideāls pārnēsāšanai, pateicoties tā vieglajam dizainam un iebūvētajam akumulatoram, projektors darbojas bez strāvas pieslēguma līdz pat divām stundām, attēlojot video, un sešas stundas skaļruņu režīmā, atskaņojot mūziku. Videi draudzīgais LED gaismas avots darbojas līdz 30 000 stundām. 

QUMI Q8 

Pirmais kabatas formāta Full HD projektors. Ja meklējat mājas kino pieredzi ar lielu Full HD attēlu, bet savā dzīvojamā istabā nevēlaties instalēt milzīgu televizoru vai lielu projektoru, Qumi Q8 ir ideāli tam piemērots. Baudiet spēles, filmas un citu saturu uz lielā ekrāna neatkarīgi no tā, vai esat mājās, dabā vai varbūt pat darbā. 

Horizontālās un vertikālās Keystone regulēšanas funkcijas ļauj ātri un ērti iestatīt ekrānu no dažādiem leņķiem. Projektors nodrošina līdz 120 collu lielu attēlu. Ideāli piemērots gan mājas kino entuziastiem, gan radošajām aģentūrām, dizaineriem, arhitektiem u.c. Projicējiet saturu uzreiz vai ielādējiet to jau iepriekš, izmantojot 4GB lielo iebūvēto atmiņu.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.