Piedāvājam bezmaksas piekļuvi mozaBook trīs mēnešiem

mozaBook – programmatūra, kas palīdzēs organizēt attālināto mācību procesu!

Piedāvājam bezmaksas piekļuvi mozaBook programmatūrai, kas paplašinās ikviena skolotāja iespējas, veidojot mācību saturu un materiālus skolēniem.

mozaBook ir izglītības darbiniekiem paredzēta programmatūra, kas ļauj mācību stundas padarīt efektīvākas un aizraujošākas. Izmantojot mozaBook, skolotājs var fokusēties uz sasniedzamo rezultātu, un programma nodrošinās dažādas iespējas, lai to sasniegtu.

Lai iegūtu bezmaksas piekļuvi mozaBook, izmantojiet tālāk norādīto kodu. Kods derīgs līdz 15. jūnijam.

MOZ-ML-NAMA-OXMN-JEHQ-NFPW-ACEN-289589

Izmantojot mozaBook rīkus, skolotāji var veidot dažādus uzskates materiālus skolēniem, lai paskaidrotu mācību vielu, attēlotu procesus, parādītu tos 3D formātā, izskaidrotu likumsakarības, veiktu aprēķinus vai pierakstus, un citas aktivitātes. Šis digitālais risinājums tiek plaši izmantots vairākās Latvijas skolās, strādājot ar šo programmatūru uz interaktīvajiem ekrāniem un datoriem. Un arī tagad, kad mācības notiek attālināti, to var efektīvi izmantot mācību procesā, pat strādājot no mājām.

Organizējot tālmācības, videokonferenci, skolotājs var kopīgot savu ekrānu, izmantojot, piemēram, pakalpojumu Microsoft Teams, Zoom vai citu platformu, skaidrot tēmu mozaBook programmatūrā, komentējot attēlotos procesus, attēlus, video vai citus mozaBook piedāvātos uzskates materiālus. Pedagogi var arī veidot ekrāna video ierakstu, kurā tiek skaidrota mācību viela, atkal izmantojot plašo mozaBook instrumentu klāstu un pievienojot balss ierakstu. Pēc tam šo video nosūta skolēniem kā gatavu uzskates materiālu.

MozaBook krātuvē ir vairāk kā 1000 izzinošu mācību materiālu 3D formātā, video faili, milzīga datubāze ar informāciju, kā arī iespēja veikt dažādus virtuālus eksperimentus (fizikā, ķīmijā, mehānikā utt). Ar mozaBook arī sarežģītas tēmas un procesus bērni uztver vieglāk un aizraujošāk.

Vairāk par mozaBook un citiem digitālajiem risinājumiem skatieties mūsu Youtube kanālā vai sazinies ar mums!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.