Būt tuvāk bērniem. Mācīties un izbaudīt.

Brīdī, kad esam vienoti cīņā pret vīrusa COVID-19 izplatīšanos, diemžēl mūsu bērni paliek šķirti no skolas, draugiem, mācībām un kopā ar vecākiem ir atstāti viens pret vienu ar nezināmo terminu — “Attālināta apmācība”.

Skolotāji — triecientempos sakārto mācību programmu, mēģinot pielāgoties šī brīža situācijai.

Vecāki — kļūst par pedagogiem bez pieredzes, speciālām zināšanām, bet ar atvērtu sirdi un vēlmi palīdzēt saviem bērniem.

Bērni… Mūsu bērni mēģina pielāgoties — bez draugiem, skolotājiem, mēģinot atrast brīdi, kad vecāki varēs atrauties no darba, lai viņiem palīdzētu un paskaidrotu.

Tā tam nav jābūt!

Microsoft Latvia, ALSO Latvia un Certes.lv nāk klājā ar iniciatīvu nodrošināt Latvijas skolas ar attālinātas apmācības platformu Microsoft Teams for Education līdz šī gada septembrim pilnīgi bez maksas.

Kādas iespējas nodrošina Microsoft Teams for Education:

  • Vadīt stundas attālināti, izmantojot videokonferences priekšrocības, to īstenošanai izmantojot dažādas viedierīces: digitālo tāfeli, datoru, planšeti vai pat vienkārši tālruni.

  • Uzdot, sekot darbu norisei un vērtēt skolēnu paveikto vienā vietnē.

  • Uzturēt personiskos kontaktus.

  • Izdalīt mācību materiālus vienā vietnē, sadalot tos pēc priekšmetiem, klasēm, darba grupām; tādā veidā nodrošinot visus skolēnus ar nepieciešamajiem mācību materiāliem.

  • Veidot mācību plānu, iesaistot vairākus skolotājus un personālu.

Šis projekts jau ir realizēts vairākās skolās.

“Mūsu skola izvēlējās tieši MS Teams, ņemot vērā, ka uzkrāto materiālu un interaktīvo apmācības procesu varēsim izmantot arī pēc ārkārtas situācijas. Microsoft Teams ir arī pilnā veidā realizēta iespēja informācijas koplietošanai starp vairākiem skolotājiem un klasēm, kā arī ir pieejami vairāki papildus rīki, kas nepieciešami mācību procesam.” – Rīgas Rīnūžu vidusskolas vadītājs Deniss Kļukins

Kā rīkoties:

Ja esat skolas direktors, skolotājs vai skolas amatpersona — nosūtiet savu pieteikumu uz info@certes.lv, norādot skolas nosaukumu, kontakttālruņa numuru, un mēs ar jums sazināsimies, vai arī zvaniet +371 67615096

Ja esat vecāks — dalieties šajā informācijā ar savu bērnu klases audzinātāju vai skolas amatpersonu, un piesakiet savu skolu, nosūtot informāciju uz info@certes.lv

Ja esat IT speciālists un gatavs brīvprātīgi palīdzēt ieviest šo risinājumu skolā, tad sazinieties ar mums info@certes.lv


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.