Certes.lv kļūst par AVIXA biedru

Certes.lv regulāri plāno, kā turpināt attīstīt piedāvātos pakalpojumus un uzlabot savu darbinieku sniegumu un kompetences. Iesākot jauno gadu, esam saņēmuši AVIXA biedra statusu. AVIXA jeb Audiovizuālās un integrētās pieredzes asociācija ir profesionālās sadarbības, informācijas un kopienas centrs, tas ir vadošais audiovizuālo (AV) standartu, sertifikācijas, apmācību, tirgus informācijas un vadības resurss.

Asociācija organizē InfoComm izstādi, ir Integrated Systems Europe līdzīpašnieks, kā arī darbojas starptautiskās tirdzniecības asociācijā, pārstāvot audiovizuālo nozari. AVIXA tika dibināta 1939. gadā, tajā darbojas vairāk nekā 11400 uzņēmumi un individuālie biedri, ieskaitot ražotājus, dīlerus un distributorus, konsultantus, programmētājus, pasākumu organizatorus, tehnoloģiju vadītājus un multimediju profesionāļus no vairāk nekā 80 pasaules valstīm.

Visiem AVIXA biedriem ir piekļuve dažādiem materiāliem un programmām, ko izmantot uzņēmuma un tā komandas profesionālajai attīstībai. Ikvienam asociācijas dalībniekam ir iespēja pieteikties apmācībām, kuru laikā uzņēmuma darbiniekiem ir iespēja apgūt AV nozarē nepieciešamās iemaņas un zināšanas. AVIXA ne tikai nodrošina saviem dalībniekiem vietu, kur organizēt tikšanās, apmācības un citas aktivitātes, bet piedāvā audiovizuālās nozares ekspertiem ierasties ciemos pie uzņēmuma, lai dalītos ar savu pieredzi, ieteikumiem un zināšanām. Biedriem ir iespēja piekļūt dažādiem ekonomikas un biznesa pārskatiem, pētījumiem un citiem rakstiem, kas būtiski palīdz uzņēmuma mērķu un stratēģijas noteikšanai, un to izpildei.

Tie ir tikai daži no ieguvumiem, ko mēs, Certes.lv, varam izmantot savas attīstības labā, lai katra nākošā sadarbība un darījums ir vēl kvalitatīvāks un profesionālāks!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.