Certes.lv komanda – atbalsta viens otru un palīdz citiem

Lai uzņēmums spētu veiksmīgi sadarboties ar klientiem un partneriem un piedāvāt tiem labākos risinājumus, ir vajadzīgs spēcīgs un vienojošs dzinējspēks. Tieši Certes.lv darbinieku vienotā komanda ir šis stiprais dzinējspēks. Kopīgi darbojoties un ejot uz noteikto mērķi, uzņēmums piedāvā pārliecinošus un kvalitatīvus pakalpojumus un tehnoloģiju risinājumus.

Kā jau daudzi mūsu draugi pamanīja, tad visa novembra garumā Certes.lv vīri pārtapa par īstiem ūsaiņiem. Atbalstot “Movember” akciju un tās tradīcijas, novembra beigās tika veikts ziedojums, atbalstot Ziedot.lv un Delfi.lv organizēto projektu “Stiprini stipros”. Projekta mērķis ir atbalstīt ģimenes, kurās dzīvo ilgstoši aprūpējami bērni. Slimības un traumas, iedzimtas un iegūtas, – fizisko un garīgo brīvību ierobežojošie apstākļi ir dažādi un var skart jebkurā vecumā. Kad tas notiek ar bērnu, arī viņa ģimene acumirklī nonāk svešā pasaulē, atsakoties no ierastajām nodarbēm, interesēm un prioritātēm, stājoties pretī savam nogurumam un cīnoties par sava īpašā bērna vietu mūsu parastajā pasaulē.

Lai iemūžinātu rezultātus, kā arī vēlāk atcerētos jautros stāstus un notikumus, kas piedzīvoti visa mēneša garumā, novembra beigās tika organizēta fotosesija. Ieskatieties mūsu fotoreportāžā, kas tapa sadarbībā ar fotogrāfu Mārtiņu Plūmi.

Atbalstīsim viens otru un īpaši tos, kam tas ir vajadzīgs visvairāk, lai arī turpmāk ikviens no mums varētu priecāties par mazākiem un lielākiem sasniegumiem!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.