Certes.lv – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs

Vienmēr domājot par uzņēmuma attīstību gan iekšēji, gan valsts un visas pārstāvētās nozares līmenī, esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedri. Tā  ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) biedre. LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kas dibināta jau 1934. Gadā. Tajā ir apvienojušies 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports.

LTRK biedriem ir iespēja iegūt jaunas zināšanas, apmeklējot dažādus seminārus, apmācības, forumus un konferences, uzlabot Latvijas biznesa vidi, saņemt atbalstu eksportam, veidot biznesa kontaktus, risināt strīdus u.c.

SIA “Certes.lv” visu šo gadu garumā priecājas būt daļai no Latvijas biznesa tīkla – uzņēmēju ģimenes, lai kopā piedāvātu labākos produktus, pakalpojumus un risinājumus patērētājiem, uzlabotu valsts darbību un attīstītu konkurētspēju Latvijā, Eiropā un visā pasaulē. 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.