Ekspozīcija ”Latvijas Olimpiešu Goda zāle. ZELTS. SUDRABS. BRONZA”

2018. gada 14. novembrī Latvijas Sporta muzejā durvis vēra jauna ekspozīcija ”Latvijas Olimpiešu Goda zāle. ZELTS. SUDRABS. BRONZA”, kas veltīta mūsu valsts un sporta simtgadei.

Arī mēs lepojamies, ka varējām piedalīties šīs Goda zāles tapšanā. Uzņēmumam Certes.lv tika uzticēts ieviest projekcijas risinājumu ekspozīcijas telpā. Projekcija, kas attēlo nelielu filmiņu, parādot kuri sportisti un kādā sporta veidā ir nesuši godu, izcīnot medaļas.

Atklāšanas dienā ar svētku uzrunu mūsu olimpiešus, pasaules un Eiropas čempionus un viesus sveica Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis. Olimpiešu Goda zāli svinīgi atklāja Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis. Apsveikuma vārdus video uzrunā teica Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidents Tomass Bahs. Ar šo izstādi, kuras veidošanā piedalījusies visa mūsu sporta sabiedrība, arī Starptautiskā Olimpiskā komiteja, gribam godināt mūsu olimpiešus no tālās Stokholmas līdz mūsdienu spēlēm Riodežaneiro un Phjončhanai.
Esam lepni par 100 gados sasniegto – olimpisko, pasaules un Eiropas čempionu uzvarām. Vairāk kā 600 olimpieši dažādos vēstures posmos vasaras un ziemas Olimpiskajās spēlēs, pārstāvot gan savu tautu, gan savu valsti, izcīnījuši 96 olimpiskās medaļas – zelta, sudraba un bronzas.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.