ELMO dokumentu kamera – efektīvs risinājums tālmācībām

Pēdējo nedēļu notikumi Latvijā un pasaulē liek ikvienam no mums mainīt savu ikdienas ierasto režīmu un darbus. Šis ir izaicinājums gan biznesa nozarei, kā organizēt savu turpmāko darbību un piegādes, saziņu ar kolēģiem un partneriem, gan izglītības nozarē strādājošajiem, kā veidot turpmāku mācību procesu, jaunās mācību vielas skaidrošanu, uzdevu izpildi un citus uzdevumus.

Video ieraksti un tiešraides ir viens no ērtākajiem veidiem, kā vadīt mācības attālināt – neesot blakus, bet sniedzot skaidrojumu un attēlojot notiekošo vizuāli. Esam optimistiski noskaņoti, lai palīdzētu un piedāvātu labākos risinājumus pedagogiem efektīvai sadarbībai ar skolēniem. ELMO dokumentu kameras ir universāls risinājums, kā ātri un viegli izveidot vidi, lai pasniegtu jauno mācību vielu tāpat kā esot klātienē, klasē. Dokumentu kamera ir neliela, ko var ielikt pat kabatā, un tā nodrošina augstas kvalitātes video attēlojumu. Kameru var ērti grozīt uz dažādām pusēm un dažādos leņķos, attēloto var pietuvināt un attālināt. Filmējot video, skolotājs veic nepieciešamās darbības, piemēram, raksta piezīmes, risina uzdevumus, ada, zīmē, lasa utt. Kamera, kas pieslēgta pie datora, attēlo notiekošo tiešraidē, kādā no skolotājam izvēlējām platformā, vai tiek veikts video ieraksts, ko vēlāk var nosūtīt skolēniem.

Lai uzzinātu vairāk par risinājumiem, sazinieties ar mums: 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.