Mūsdienu birojus raksturo dinamika un nepārtraukti mainīgās vajadzības. Tā vietā, lai izveidotu pastāvīgu biroju, piedāvājam mobilos risinājumus, kas derēs dažādām telpām, lietošanai un vēlmēm. Ražotāja Mikomax piedāvā Hush akustiskos risinājumus. Tās ir nelielas telpas, kas ļauj organizēt telefona sarunas un darbu klusumā, tāpat arī individuālas tikšanās vai sanāksmes. Iepazīstieties ar risinājumiem atklātām telpām, zonām un birojiem, kur trūkst papildus vietas vai ir daudz trokšņu. Hush akustiskās kabīnes ir pieejamas dažādos izmēros, veidos un krāsās.

hushPhone - Tālruņa sarunas birojā nekad nebija tik ērtas!

Telefona zvanu un videokonferenču zonu nodalīšana kļūst par draudzīga biroja galveno elementu, kas ir atvērts tā lietotāju vajadzībām. Labākie risinājumi ir tie, kas nodrošina komfortu, neveicot dārgu biroja telpas pārkārtošanu. HushPhone kabīne manāmi uzlabo darba ērtību visiem birojā esošajiem darbiniekiem. Tas nodrošina sarunu privātumu, ievērojami samazina troksni un rezultātā uzlabo vispārējo noskaņu, jo ikviens strādājošais var justies ērtāk un mierīgāk. hushPhone ir izstrādāts tā, lai to varētu viegli pārvietot pa biroju, to neizjaucot.

hushMeet.L - Vēl vairāk vietas, vēl efektīvākas sanāksmes

hushMeet.L ir ideāli piemērota vieta svarīgām sanāksmēm, kurās piedalās ne vairāk kā 10 cilvēki. Tā ir lieliska alternatīva pastāvīgām konferenču telpām. Pateicoties hushMeet.L formai, jūs varat izvēlēties kādu no 3 modeļiem, kas lieliski atbilst jūsu birojam. Sakārtojiet interjeru atbilstoši saviem noteikumiem un individuālajām vajadzībām.

hushMeet - Sanāksmes iegūst savu vietu birojā

Jauna, neatkarīga biroja telpa, kas paredzēta sanāksmēm. HushMeet ir lieliska alternatīva sanāksmju vietām un mini konferencēm līdz 4 dalībniekiem. HushMeet ir papildu, neatkarīga telpa jūsu birojam, kur ir iespējams mierīgi rīkot sanāksmes. Uzlabotie akustiskie risinājumi efektīvi izolē skaņas, un pievienotā forma nodrošina privātuma sajūtu. Sakarā ar slēgto struktūru un izmantotajiem akustiskajiem materiāliem katrs hushMeet sanāksmes dalībnieks jūtas kā mājās. Sarunas nevar dzirdēt ārpusē, nodrošinot augstu komforta līmeni un privātuma sajūtu. Pieejamas divu veidu hushMeet kabīnes - divvietīga vai četrvietīga.

hushWork - Strādājiet tā, kā vēlaties

HushWork ir jauna pieeja individuālam darbam. Šis risinājums ļauj izveidot mērķtiecīgam darbam paredzētas telpas. Veids, kā darbinieki gatavojas darbam, un viņu noskaņojums būtiski ietekmē veicamos uzdevumus. Tieši šī iemesla dēļ Mikomax ir izveidojis hushWork kabīnes, lai novērstu galvenās problēmas, kas saistītas ar atvērtās telpas birojiem: pārāk daudz uzmanības novēršanas, bez privātuma un vietas, kur darbinieki var justies ērti.

hushMeet.open - Atvērts jebkurai sapulcei

hushMeet.open ir paredzēts neformālām biroja sanāksmēm. Tas ir lielisks veids, kā palīdzēt radošumam un jaunām idejām. HushMeet.open rada neatkarīgu telpu birojā, bet ir vienīgā akustiskā telpa no Hush produktu klāsta, kuras forma ir daļēji atvērta. Daļēji atvērta forma nodrošina piekļuvi un kabīnē esošie dīvāni ir īpaši ērti. hushMeet.open atbalsta radošumu un atvērtību jaunām idejām. Produkts ir pieejams arī “S” versijā, kas piemērota divu cilvēku tikšanās reizēm.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.