Kustību daudzumam ikdienā ir liela nozīme, it īpaši bērnībā un tad, ja, uzsākot skolas gaitas, lielākā dienas daļa jāpavada sēžot. Lai veicinātu skolēnu fizisko attīstību un labsajūtu, neliedzot kustības, mēs atbalstām un iesakām ergonomisko mēbeļu izmantošanu skolās.

Vācu uzņēmums A2S ražo unikālas augstas kvalitātes ergonomiskās mēbeles. Īpaša ir mēbeļu sērija "PAGHOLZ", kuras nosaukumā ietverts materiāla apzīmējums. PAGHOLZ® ir kompozītmateriāls, kas izgatavots no dabiskiem materiāliem — sveķiem piesūcināta dižskabārža finiera, kas ražots augsta spiediena un liela karstuma ietekmē. Tas ir ārkārtīgi izturīgs: spēj paciest dažādas laikapstākļu izpausmes, piemēram, sniegu, ledu un vēju, kā arī iztur visus skolēnu izmēģinājumus skolas ikdienā. Pagholz vienmēr izskatās labi, saglabā formu, ir elastīgs un ērts.

Taču tie nav vienīgie A2S produkti, kas ikviena skolēna ikdienu palīdzēs padarīt vienkāršāku. Izvēlies piemērotākos produktus — krēslus, galdus, skapīšus u.c. mēbeles — dažādu tipu telpām un vajadzībām!

Moderna mācību vide iekļauj visu — no mēbeļu dizaina līdz to materiāliem un vissīkākajām detaļām. Mums ir svarīgi, lai vide, kurā darbojas mūsu klienti, ir komfortabla, droša un mūsdienīga. Iepazīstieties ar uzņēmuma A2S piedāvātajām mēbelēm un to specifikāciju!

Apskati A2S piedāvātos produktu katalogus:


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.