Speciālajās mācību telpās atklājas „A2S” mēbeļu sevišķās kvalitātes. Mākslas studijā parādās mitrums un putekļi; datorzinātņu klasē nepieciešams ātrs un drošs tīkls; mūzikas telpā dažādu instrumentu spēlētājiem ir vajadzīgi atšķirīgi krēsli; bibliotēkā ir nepieciešami īpaši plaukti un darba vietas. Visām šīm telpām uzņēmums piedāvā izsmalcinātus, īpašus risinājumus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Telpās, kas aprīkotas ar ergonomiskām, specializētām mēbelēm, raisās radošā domāšana un rodas jaunas idejas, turklāt ir svarīgi, ka mēbeles ir kompaktas, ērtas un neaizņem daudz vietas.

Multimediju telpās un datorklasēs jābūt elastīgām un ergonomiskām mēbelēm: dators novietots uz galda lietotājam ērtā veidā; visi kabeļi, savienotāji un rozetes droši ievietoti kabeļu kanālā; krēsli ir ērti un piemēroti ilgstošai sēdēšana — efektīvam darbam un domāšanai svarīga ir arī pareiza poza.

Laba bibliotēka ir daudz vairāk nekā tikai grāmatu krātuve, tāpēc ir svarīgi, lai lasītājs jūtas komfortabli un spēj maksimāli koncentrēties uz grāmatā rakstīto: grāmatu plaukti, kuros ātri atrast grāmatas; galdi, kuros nolikt nepieciešamās mantas vai pie kuriem sēdēt, lasot grāmatu; grīdas spilveni, kuros iekārtoties, ļaujoties lasīšanas priekam.

Mūzikas un mākslas klasēs ir vajag daudz vietas un ērtu piekļuvi nepieciešamajām lietām. Lai iegūtu perfektu skanējumu un muzikālo brīvību, ir svarīga katra detaļa: krēsls, kurā sēž mūziķis; apkārtējā vide, lai mākslinieks var brīvi kustēties, un akustika. Mākslas telpās gleznotājam, māksliniekam, ļaujoties radošumam, jājūtas ērti un nepieciešama vietai brīvām kustībām: „A2S” piedāvā speciālus, attiecīgā augstumā un vietā noregulējamus krēslus; galdus, kuri uzstādāmi vēlamajā slīpumā, leņķī un augstumā; plauktus, kuros ērti un droši novietot rīkus un mākslas darbus.

Izvēlies piemērotākās mēbeles datorklasei vai birojam, bibliotēkai, mūzikas klasei vai zīmēšanas un mākslas studijai!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.