Iepazīstiet risinājumu, kas radīts īpaši nelielajiem un atklātā tipa birojiem un kopīgā darba zonām

Koncentrējušies un relaksēti darbinieki strādā efektīvāk. Pateicoties tam, uzņēmums var turpināt attīstību.

Iepazīstieties ar uzņēmuma Mikomax Smart Office vadošo produktu līniju — “Hush” akustiskajiem risinājumiem. Tās ir neatkarīgas telpas, kas ļauj netraucēti veikt tālruņa zvanus, strādāt klusumā un koncentrēties vai organizēt tikšanos. 

Lielākā uzņēmumā ir nepieciešama komfortabla konferenču telpa. Arī radošajām komandām ir nepieciešama telpa jaunu projektu un ideju apspriešanai. Un ir arī tādi uzdevumi, kas prasa lielāku koncentrēšanos. Viss, kas jums jāpaveic — nedaudz jāmaina biroja struktūra. Pārvietojiet savas mobilās kabīnes, tās neizjaucot. Birojs aug un mainās, bet darbinieki ir apmierināti un relaksēti.

“Hush” akustisko kabīņu kolekcija ir veidota, metot izaicinājumu tradicionālo darba telpu videi, un atklāj savas iespējas, radot jūsu individuālajām vajadzībām piemērotu vidi.‎ “Hush” kabīņu kolekcija piedāvā pārdomāta dizaina, augstas kvalitātes, modernus un elastīgus risinājumus, un ikviens no tiem ir veidots, lai apmierinātu dažādas darba vietu prasības.‎ 

Piedāvājumā ir 6 moderni kabīņu modeļi, kas, pateicoties līdz pat 40 dažādu krāsu izvēlei, ir pielāgojami jebkuram interjeram. Pašas kabīnes var iekārtot individuāli, izvēloties ne tikai vēlamo krāsu, bet arī aprīkojumu.

“Hush” birojs — pareizs klusums.

Biroja kabīņu veidošanā būtiska loma ir akustikai. Biroja kabīnes nedrīkst būt pārāk lielas vai pārāk mazas — visam ir jābūt līdzsvarā. Kabīnes piedāvā komfortu un klusumu, kurā spēsiet koncentrēties, lai produktīvi veiktu savu darbu. “Hush” kabīne absorbē skaņu abos virzienos — tajā nebūs dzirdams ārpus kabīnes notiekošais, un otrādi. Tajās var organizēt videozvanus, tikšanos ar klientiem vai pat klausīties mūziku.

“Hush” kabīnes nav ne pārāk klusas, ne pārāk skaļas. Ko tieši tas nozīmē?

“Hush” kabīnes ir nelielas, kas ļauj iegūt optimālu akustiku. Sarunājoties radītās skaņas skaļums ir aptuveni 60 decibeli. Pateicoties “Hush” kabīnes akustikai, sarunas skaļums tiek samazināts līdz čukstam. Skaņas līmenis atklātā tipa ofisā ir līdzvērtīgs ieslēgta televizora skaņai, savukārt “Hush” kabīne nodrošina optimālu akustiku, ko skaļumā var salīdzināt ar putnu dziesmām. Skaņa ir svarīgs un centrāls mūsu dzīves elements. Skaņas mēs dzirdam arī miega laikā. Un, tā kā absolūts klusums nav komfortabls, “Hush” kabīnes ir veidotas, lai nodrošinātu mūsu veselībai nekaitīgu skaņas līmeni. Svarīgi zināt, ka ugunsgrēka trauksme “Hush” kabīnē gan būs dzirdama.

Kāpēc izvēlēties šo risinājumu?

  • Kabīnes ir kompaktas — dažas no tām aizņem tikai tik daudz vietas, cik viens darba galds, tomēr kabīnes lietojums ir daudzpusīgāks.
  • Plaša krāsu izvēle, kas ļauj mainīt gan korpusa, gan interjera krāsas.
  • Aprīkojums — aktīvā ventilācija, akustiskā izolācija, strāvas un USB kontaktligzdas, LED apgaismojums.
  • Praktiski un izdevīgi – ja konferenču telpas biroja plānojumā nav bijušas paredzētas, vai ar esošajām vairs nepietiek, tad šis risinājums ļauj izvairīties no telpu pārbūves, tādējādi ietaupot laika un finanšu resursus.

Ja vēlaties uzzināt, kā šāda kabīne izskatītos jūsu birojā, sazinies ar mums, jo, izmantojot paplašinātās realitātes lietotni, varam parādīt, kā jebkura no sešām kabīnēm izskatītos jūsu interjerā. Šajā lietotnē varēsiet arī izvēlēties tīkamākās krāsas un iekārtojumu. Jūs pat varēsiet ieiet šajā kabīnē, lai sajustu, kāda tā būs.

Vairāk lasiet: https://www.certes.lv/lv/tehnologijas/ergonomiskas-mebeles/mebeles-birojiem/akustiskas-kabines/

Lai uzzinātu vairāk par šīm akustiskajām kabīnēm, sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.