Iepazīstieties ar nākamās paaudzes monitoru Flex digitālai darba videi

Mūsu partneris Newline, pasaulē vadošā interaktīvo risinājumu kompānija, izlaiž pilnīgi jaunu risinājumu mājas birojam, biznesa darba videi un izglītībai. Jaunais monitors revolucionāri pārveidos ikviena līdzšinējo darba procesu. Iepazīstieties ar Flex!

Flex ir rūpīgi izstrādāts, lai palielinātu profesionāļu, skolotāju un studentu produktivitāti. Tas piedāvā augstas kvalitātes pieskāriena funkciju, rakstīšanas un videokonferenču pieredzi. Šis daudzpusīgais 27 collu skārienekrāns ir īpaši paredzēts darbvirsmas sadarbībai un darbojas tikpat intuitīvi kā mobilā ierīce. Neatkarīgi no tā, vai strādājat birojā, klasē vai no mājām, ar Newline Flex jūsu darbs kļūs produktīvāks un vēl aizraujošāks.

Flex ļauj dabiskā veidā sazināties un sadarboties digitālajā darbvietā. Vienkārši pievienojiet klēpjdatoru un izbaudiet augstākās kvalitātes pieskārienu, rakstīšanas un videokonferenču pieredzi. Flex monitors novērsīs kabeļu un citu ierīču traucējumus datorā un uzlabos interaktīvo sadarbību birojā, mājās vai skolā.

“Kā norāda pats produkta nosaukums, Newline FLEX ir unikāls risinājums ar elastīgām funkcijām, lai tas atbilstu jebkuram tirgum un vajadzībām. Flex tika speciāli izstrādāts, lai apmierinātu pastāvīgi mainīgās darba vides vajadzības pandēmijas laikā, kuru visi joprojām pārdzīvojam,” sacīja Kriss Bredfords, Newline Interactive prezidents un līdzdibinātājs.

Uzziniet vairāk vai piesakiet savu jauno Newline Flex monitoru, rakstot uz info@certes.lv vai sazinoties ar kādu no mūsu tirdzniecības pārstāvjiem.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.