Jaunā Legasmaster Space-Up kolekcija

Vai uzdrīksties domāt plaši? Jebkurai idejai vajag neierobežotu vietas daudzumu, kur tās piefiksēt un attīstīt. Tās var pēkšņi ienākt prātā un tik pat ātri tikt aizmirstas. Tieši tāpēc Legamaster ir nācis klajā ar jaunu piedāvājumu! Space-Up rakstīšanas kolekcija piedāvā neierobežotu virsmas lielumu, lai tu un tavi draugi vai kolēģi var domā, izpausties un darīt vairāk. Space-Up kolekcija piedāvā virsmu jebkurai idejai, jebkuram budžetam, jebkurai darba metodei. 

Plāno savu projektu skaidri, kārto to un viegli izmaini; nodrošini komunikāciju un sadarbību klasē, veic aprēķinus vai citus pierakstus, neuztraucoties, ka vietas var nepietikt; veic prāta vētras sesijas sapulču laikā, uzklausi kolēģus vai ļauj tiem pašiem pierakstīt savas idejas. Tas viss tagad ir iespējams ar Space-Up kolekciju. Zīmē, skicē, līmē lapiņas vai karini plakātus. Ar Space-Up rakstīšanas kolekcijas risinājumiem tu vari bez grūtībām izveidot tāfeles sienu, uz kuras atzīmēt labākās idejas. No trim iespējām izvēlieties sev piemērotāko: Wall-Up , Board-Up vai Wrap-Up. 

Wall-Up piedāvā pārtaisīt tavu sienu par lielu raktīšanas, dzēšanas un zīmēšanas laukumu. Board-Up sniegs iespēju izveidot pašam savu tāfeli. Izvēlies pats to, kā tāfele izskatīsies, kādā formā un cik liela. Taču Wrap-Up ir perfekts risinājums, ja vēlies savā kabinetā galdu vai sienu pārvērst magnētiskā rakstīšanas virsmā. Ar Legamaster Space-Up idejas kļūst reālas!

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.