Jauna sadarbība ar Vācijas mēbeļu kompāniju A2S

Esam priecīgi paziņot par mūsu jaunajiem partneriem A2S – vienu no vadošajām Vācijas skolas mēbeļu kompānijām. “A2S – izglītības vadītājs” (Furnishing Education) nav tikai uzņēmuma sauklis, bet arī solījums un apņemšanās. Uzņēmums A2S nodrošina dažādas telpu koncepcijas ar skolas mēbelēm, kas padara skolu par vietu, kur ikviens jūtas patīkami, droši un ērti. Neatkarīgi no Jūsu vajadzībām un prasībām, mēs, kopā ar uzņēmumu A2S, atradīsim labākos risinājumus skolas klasēm, lielajām zālēm, ēdnīcām, gaiteņiem un administācijas telpā.

“Made in Germany” mūsdienās ir ziņojums gan attiecībā uz izcelsmi, gan kvalitāti! Mēbelēm, kas ražotas Vācijā, ir augstas kvalitātes materiāli, laba meistarība to apstrādei ar modernām tehnoloģijām, funkcionalitāte, ilgs kalpošanas laiks, kā arī ekoloģiskā drošība un sociālais taisnīgums. A2S piekopj un attīsta šīs prasmes un kvalitāti jau kopš 1937. gada. Uzņēmuma pārstāvji stāsta: “Kā izglītības iestāžu mēbeļu ražotājam, mums šajā jomā ir īpaša atbildība: mūsu produkti veido nākamās paaudzes. Tieši tāpēc uzņēmums piekopj dabai saudzīgus risinājumus savas produkcijas ražošanā:

  •   neizmanto tropu kokus;
  •   neizmanto vielas, kas satur šķīdinātājus;
  •   uztur radīto emisiju daudzumu zem likumā noteiktās robežvērtības;
  •   maksimāli zemāka trokšņu un putekļu radīšana;
  •   samazina iepakojumu skaitu;
  •   efektīvi un dabai draudzīgi iznīcināt veidojušos atkritumus.”

Uzņēmums ik gadu saņem dažādus apbalvojumus – kvalitātes zīmes un sertifikātus. Mēs lepojamies ar saviem partneriem un priecāsimies palīdzēt, lai arī Jūs, skolēni un skolas personāls gūtu izcilu pieredzi ar A2S mēbelēm. Vairāk par A2S produktiem uzzini šeit.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.