Jaunais Vivitek ultra tuvais projektors – ideāli piemērots klasēm skolā

Spilgtāks, drosmīgāks, labāks. Tieši šādi tiek raksturots Vivitek jaunākie D770 sērijas ultra tuvais projektors, kas nodrošina 100 collu projekcijas attēlu klasēs. Mūsu partneris Vivitek piedāvā divus jaunus ultra tuvos projektorus: DW770UST un DW771USTi ar 3500 lūmenu spilgtumu un WXGA izšķirtspēju.

Tas sniedz iespēju izmantot ekrānu vairākiem lietotājiem, divkāršu pildspalvas funkcionalitāti, kā arī skārienjūtīgo funkciju. Abi projektori piedāvā 100 collu lielu ekrānu (pa diagonāli), 2.15 metrus platu projekcijas attēlu, pašam projektorama atrodoties tikai 44 cm attālumā no projekcijas ekrāna. D770 sērijas projektori nodrošina ne tikai lielisku skatīšanās pieredzi, bet arī jaudīgus iebūvētos skaļruņus, kas, apvienojumā ar mikrofona ieeju, nodrošina skaidru skaņas kvalitāti. Lietotāju ērtībai D770 sērijā ir integrēti tīkla uzraudzības un pārvaldības risinājumi.

D770 sērija nodrošina ilgu kalpošanas laiku, enerģijas taupīšanas iespējas un zemas kopējās izmaksas, pateicoties lampām, kas darbojas līdz 12 000 stundas. Tas ir ideāli piemērots dažādām izglītības iestādēm un ir nodrošināts ar 5 gadu garantiju. Projektors ir videi draudzīgs; tam piemīt enerģijas taupīšanas funkcija ar miega taimeri, kā arī automātiska izslēgšanās, ja nav signāla ieejas. Lai lietotājs spētu pilvērtīgi izmantot projektoru, to ir iespējams savienot ar NovoConnect bezvadu sadarbības risinājumu.

D770 Series – vēl spilgtāks, vēl izturīgāks un vēl jaudīgāks!

 

Par Vivitek

“Delta” zīmols “Vivitek” piedāvā plašu vizuālo displeju un prezentāciju produktu klāstu. Vivitek digitālās projekcijas un displeja produktu līnijas ietver jaunākās inovācijas un tehnoloģijas, lai apmierinātu tirgus prasības izglītības un biznesa nozarēs, privātpersonām un lielām tirdzniecības vietām.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.