Jaunais Vogel’s stiprinājumu padomnieks

Vogel profesionālie risinājumi gadu gaitā ir uzlabojuši Pro-AV montāžas padomnieku – pēdējais konfigurācijas rīks Vogel montāžas risinājumiem. Pro-AV stiprinājuma padomnieks ir inovatīvs rīks, kas profesionāliem lietotājiem sniedz jaunākos padomu par to, kā vislabāk uzstādīt un izmantot savus AV risinājumus. Pro-AV stiprinājuma padomnieks ir nozīmīgs instruments, lai palielinātu reklāmguvumu un pārdošanu.

Sakarā ar mainīgo tirgu un loģistikas ceļu korekcijām, Vogel’s ir izstrādājis īpašu integrācijas rīku Pro-AV montāžas padomdevējam. Šis viegli lietojamais rīks ir īpaši izstrādāts tā, lai ārējās puses, piemēram, partneri un uzstādītāji, savā tīmekļa vietnē viegli var ievietot personalizētu Vogel Pro-AV stiprinājumu padomdevēju.

Vogels nesen uzsāka pilotprojektu, īpaši veltītu Van Domburg Partners Ridderkerk (Nīderlande). Sākot ar šī gada 13. februāri, Van Domburg savā mājaslapā ir uzsācis Pro-AV montāžas konsultanta integrāciju. Pro-AV stiprinājuma padomnieks ir pilnībā pielāgots Van Domburg Partners korporatīvajai identitātei un ir nepārtraukti integrēts ar Vogel produktu klāstu viņu pašu tīmekļa vietnē. Ed van Domburg, Domburg Partners izpilddirektors: “Mēs esam lepni, ka Van Domburg Partners ir saņēmis to godu būt pirmajiem Vogel Pro-AV montāžas konsultanta integrācijā. Tas ir ērts tiešsaistes rīks, ar kuru mēs varam atbalstīt mūsu partnerus un atrast piemērotu montāžas risinājumu no Vogel’s.”

Vogel un tā partneri ir īpaši un precīzi izstrādājuši Pro-AV montāžas konsultantu un piederumu integrācijas rīkus. Visā procesā Vogel’s ir bijis pastāvīgā komuninācijā ar arējām pusēm – konsultantiem – par Pro-AV montāžas padomdevēja un integrācijas iespēju attīstību. Katrs solis un funkcija ir rūpīgi pārbaudīta vairākās ierīcēs.

Vogel Professional Solutions (Vogel profesionālo risinājumu) komanda ir gandarīta par šo soli digitālajā nākotnē. “Uzņēmējdarbības tirgus arvien vairāk attīstās virtuālajā interneta vidē. Digitālo laikmetu vairs nevar ignorēt, jo tā ir daļa no mūsu ikdienas. Īpaši ņemot vērā sarežģītus montāžas risinājumus, tāds rīks kā Pro-AV stiprinājuma padomnieks ir būtisks un noderīgs, veidojot konfigurācijas un produktu rekomendācijas. Tā kā mūsu produkti tiek izplatīti visā pasaulē, mēs, protams, vēlamies, lai arī šo palīginstrumentu mūsu klienti var izmantot jekurā brīdī, ņemot vērā, ka šis rīks piedāvā labu papildinājumu ar lielisku perspektīvu un funkcijām.”

Par Vogel’s

Vogel piedāvā pārdomāti izstrādātus audio un video montāžas risinājumus. Produkti, kas pārvadā ierīci, aizsargā to un ir viegli uzstādāmi. Vogel risinājums garantē 5 elementus, kas nosaka kvalitātes kritērijus: dizains, inovācija, uzticamība, lietojamība un viegla uzstādīšana. Vogel’s, kas dibināts Nīderlandē 1973. gadā, ir kļuvis par starptautiski veiksmīgu uzņēmumu, kas ražo ļoti atšķirīgu stiprinājumu un atbalsta sistēmu klāstu audio, video un multivides iekārtām.

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.