Jaunie NovoConnect bezvadu sadarbības rīki

Šī gada februārī uzņēmums Vivitek paziņoja par Novo Ecosystem, kas nodrošina bezvadu sadarbības un digitālās izkārtnes funkcijas, paplašināšanu. NC-X700 un NC-X900 ir Vivitek NovoConnect ierīču klāsta jaunumi. Abas papildierīces ir lieliski piemērotas tiem lietotājiem, kuriem jau ir ekrāns vai projektors, un kas vēlas uzlabot vai paplašināt esošo AV infrastruktūru ar bezvadu prezentāciju funkcijām vai maksimāli palielināt savu ekrānu, izmantojot digitālo izkārtni.

Kopīgojiet savu ekrānu bezvadu režīmā

Vivitek jaunie modeļi tirgū izceļas ar to, ka nodrošina ne tikai bezvadu savienojumu, bet arī vispusīgas sadarbības iespējas. NC-X700 un NC-X900 lietotāji var bezvadu režīmā kopīgot savu saturu ar galveno ekrānu no jebkuras ierīces.

 

Pateicoties NovoConnect lietotnei, kas spoguļo saturu no mobilajām ierīcēm un klēpjdatoriem, savienojuma izveide ir vienkārša, tā veicinot savu ierīču lietošanu un ļaujot lielajā ekrānā viegli parādīt idejas un saturu. Papildu ērtībām NC-X700 un NC-X900 lietotāji var izveidot savienojumu arī, izmantojot Windows 10 Miracast. Turklāt NC-X900 duālā Wi-Fi kapacitāte ļauj izmantot iebūvētās Windows (Miracast), Mac OS un iOS (AirPlay), kā arī Android (Google Cast) spoguļošanas funkcijas, tādēļ nav jāinstalē papildu programmatūra. Viesi var izmantot ērtības, ko sniedz USB LauncherPlus — papildu paplašinājums tiešam Wi-Fi savienojumam no jebkura klēpjdatora.

Sadarbība

Tā kā šie modeļi ietilpst NovoConnect sērijā, tiem ir pilns ietver sadarbības rīku komplekts. To funkcijas ietver dinamisku pārslēgšanos starp dalībnieku ekrāniem un līdz pat četru dalībnieku rādīšanu vienlaikus. Savukārt modernās pārraudzības funkcijas palīdz sapulces vadītājam nodrošināt sapulces kārtību.

Parūpējieties par savu sapulču drošību

Kamēr sapulču dalībnieki izbaudīs jauno risinājumu piedāvāto plašo funkciju klāstu, IT profesionāļi novērtēs, ka visi NovoConnect produkti nodrošina modernas, iebūvētas drošības funkcijas, tostarp AES 256 šifrēšanu, duālos tīklus, kas ļauj nošķirt viesu un darbinieku tīklus, kā arī konfigurāciju, kas ir aizsargāta ar paroli. Papildu funkcija LauncherOne klēpjdatora savienojumam nodrošina pilnu risinājuma atbilstību DLP politikām un VDAR vadlīnijām.

Būtisks faktors veiksmīgai bezvadu sadarbības risinājuma izlaišanai ir tā lietošanas un uzturēšanas ērtums. Visi Novo produkti ir veidoti tā, lai tos varētu integrēt tīklā un centralizēti vadīt, izmantojot Remote Manager Software.

Ērta pārslēgšanās uz digitālo izkārtni

NC-X700 un NC-X900 piedāvā vairāk, nekā “tikai” sadarbību bezvadu režīmā. Abi modeļi ar ērto pārslēgšanos uz digitālo izkārtni 4K izšķirtspējā nodrošina vēl vairāk papildu iespēju. Pateicoties iebūvētajai NovoDS digitālajai izkārtnei un intuitīvajam “vilkšanas un nomešanas” interfeisam, ziņu un uzņēmuma paziņojumu izveide ir pavisam vienkārša. Tas ļauj lietotājiem pārvērst neizmantotus ekrānus par aktīviem digitālajiem paziņojumu dēļiem informācijas pasniegšanai, tā maksimāli izmantojot savus ieguldījumus.

Novo EcoSystem

NC-X700 un NC-X900 pievienojas jau esošajam modelim NC-X300, kas ir Vivitek īpaši vienkāršais risinājums jebkurai sarunu telpai vai mazai un vidējai konferenču telpai.

Vivitek piedāvā pilnu Novo EcoSystem papildierīču komplektu, kā arī daudzpusīgus risinājumus ar NovoDisplay un NovoTouch plakanajiem displejiem, kas nodrošina bezvadu prezentāciju un digitālās izkārtnes kombināciju.

Novo EcoSystem nodrošina vienu no visaptverošākajām produktu sērijām, kas veidota jebkura veida vizuālās komunikācijas uzlabošanai, neatkarīgi no tā, vai tā ir sapulce, digitālā izkārtne vai abas vienlaikus.

Uzņēmuma mērķis ir radīt produktus, kas palīdzēs klientiem uzlabot savu sapulču produktivitāti un saziņas iespējas, nepazeminot drošības standartus. Jauno Novo EcoSystem raksturo unikāla spēja apmierināt gan AV, gan IT profesionāļu prasības, ļaujot viņiem jaunināt vai atjaunināt savu sapulču telpu vizuālos displejus, nodrošinot vizuālo saziņu bezvadu režīmā un veicinot efektīvu sadarbību.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.