Jauns internetveikals, jaunām iespējām – shop.certes.lv

Audiovizuālo un ergonomisko iekārtu pasaule vien klikšķa attālumā!

Priecājamies paziņot, esam atvēruši jauno Certes internetveikalu shop.certes.lv. Aicinām Tevi iegrimt audiovizuālos iekārtu pasaulē. Varbūt pavisam drīz organizēsi videozvanus ar kolēģiem, izmantojot Newline interaktīvo ekrānu, Adena videokonferenču sistēmu vai varbūt ELMO dokumentu kameru! Vai varbūt tu meklē kādu ergonomisku krēslu savam ofisam, skolas klasei vai akustisko klusuma kabīni atvērajam birojam? Arī to tu varēsi atrast shop.certes.lv!

Viedā termo iekārta nodrošina temperatūras mērīšanu, sejas atpazīšanu, kā arī sejas maskas atpazīšanu un brīdināšanu, ja tā nav uzvilkta.

Tikai februārī termo iekārta ar 60% atlaidi!

Cena: 1400,00 EUR

 

 

Newline Flex skārienjūtīgais monitors 27″ ir ierīce ar pieskārienu un rakstīšanas funkciju. Tas nodrošina augstas klases videokonferences iespējas, ko nodrošina kamera un iestrādātie mikrofoni.

Cena: 966,79 EUR

 

 

 

Qumi Z1V kabatas projektors nodrošina lielisku attēla kvalitāti apvienojumā ar iebūvētiem Bluetooth  skaļruņiem un ilglaicīgu akumulatora izturību ērtā, neliela izmēra ierīcē.

Cena: 402,93 EUR

 

Katru nedēļu pievienojam jaunus produktus! Jautājumu gadījumā, sazinies ar mums!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.