Jūsu pirmais solis ceļā uz klusuma birojā un produktivitāti darbā

JUST BOOTH

Cilvēki sarunājas un smejas, darbojas iekārtas, zvana tālruņi, tiek skaļi aizvērtas durvis. Fona troksnis kļūst par arvien lielākām rūpēm tiem, kuri vēlas strādāt efektīvi. Izklausās pazīstami? Tieši tāpēc piedāvājam jaunās JUSTBOOTH akustiskās kabīnes. Kāpēc tās iederēsies tieši Jūsu biroja telpās? Jo tās ir viegli uzstādāmas, rada nepieciešamo darbam vidi, pieejamas dažādos dizainos un nodrošina citas darba produktivitātei vajadzīgās funkcijas.

VIENKĀRŠI

Tiek uzskatīts, ka vienkāršākie risinājumi ir labākie. Justbooth kabīne ir veidota no vienkāršiem elementiem. Lai saliktu kabīni un sāktu strādāt klusumā, nepieciešami divi cilvēki un 30 minūtes.

KLUSI

Ikviens ir pelnījis mierīgu darba atmosfēru. Tāpēc piedāvājam cenas ziņā pieejamu risinājumu, kas garantēs visaugstāko akustikas komfortu un iederēsies jebkurā birojā.

EFEKTĪVI

Pareiza gaisa cirkulācija nodrošina labsajūtu un prāta skaidrību. Justbooth kabīnes efektīvā ventilācija garantē pastāvīgu komfortu un piekļuvi svaigam gaisam.

UNIVERSĀLI

Vienkāršs un ikdienišķs dizains izskatīsies labi jebkurā telpā. Pasūtījumu ir iespējams personalizēt. Jūs varat izvēlēties kabīnes ārējo krāsu un iekšējā polsterējuma krāsu.

ĒRTI

Kabīnes interjers ir veidots ar precizitāti un rūpību pret visām detaļām. Ergonomiskajam galdam ir optimāls izmērs, kas piemērots darbam ar klēpjdatoru vai planšetdatoru. Tas ir aprīkots ar īpašiem video konferenču piederumu turētājiem. Strāvas kontaktligzda garantē pastāvīgu enerģijas apgādi.

PIEREDZE

Pateicoties partneru Mikomax sešu gadu pieredzei ar Hushoffice – augstākās klases akustisko kabīņu zīmolu, kas ir pazīstams jau vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē, Justbooth izstrādes procesā tiek izmantotas visas Hushoffice zināšanas un labākā prakse, lai ikvienam interesentam palīdzētu atrast iekšējo mieru un labāko risinājumu, strādājot birojā.

Vairāk par JUSTBOOTH un HUSHOFFICE akustisko kabīņu specifikāciju vai citiem interesējošiem jautājumiem uzziniet, sazinoties ar mūsu pārstāvjiem.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.