Kā interaktīvais displejs spēj palīdzēt organizēt mācības attālināti un klātienē?

Epidēmijas laikā visiem ir svarīgi ievērot dažādus drošības nosacījumus, kā roku dezinficēšana un distances ievērošana. Taču dažādu ierobežoju rezultātā, skolās tiek ieviestas attālinātās mācības vai jaukta tipa mācības – grupās.

Tradicionālā modeļa mācības

Daudzās iestādēs skolotāji savā darbā izmanto Newline interaktīvos displejus. Tradicionālā modeļa mācībās, ekrānu lietošana notiek dabiski un intuitīvi, tāpat kā tradicionālās tāfeles. Uz ekrāna var rakstīt un izdzēst tekstu, taču var arī tuvināt un tālināt, un pārvietot attēlus, tāpat kā viedtālrunī. Interaktīvais ekrāns atpazīst Windows žestus, tāpēc šī funkcija padara displeja lietošanu vienkāršu un ērtu, bez ilgām apmācībām. Tomēr šīs nav visas iespējas, kas skolotājiem pieejamas, izmantojot interaktīvo ekrānus. Šī ierīce nodrošina organizēt dažādas aktivitātes – izmantot internetu, atvērt kartes, videoklipus un fotoattēlus u.c., kas palīdz apgūt konkrēto tēmu.

Attālināta mācīšana

Tālmācību laikā skolotājs, izmantojot Newline interaktīvo displeju, savā darbā neveic lielas izmaiņas, bet turpina organizēt mācības ierastajā veidā. Skolotājs ar audzēkņiem netiekas ierastajos apstākļos – klātienē, bet gan digitāli, taču turpinot strādāt tāpat kā līdz šim. Skolotāji vada nodarbības, izstrādā plānus un prasa tādu pašu skolēnu iesaistīšanās līmeni kā tradicionālajā modelī. Displejā iebūvētā kamera nodrošina, ka skolēni var redzēt skolotāju, un, pateicoties videokonferenču sistēmas iespējām, var redzēt arī to, kas tiek rakstīts uz interaktīvā ekrāna. Skolotājs ērti raksta un skaidro saturu, bet noslēgumā elektroniski audzēkņiem izsūta stundas kopsavilkumu vai veiktās piezīmes. Ikviens var aktīvi piedalīties nodarbībā, un nevienam nekas nav jākopē vai steigā jānoraksta.

Skolēni, kas uzturas mājās, sazinās ar skolotāju, izmantojot videokonferenču sistēmas (piemēram, Microsoft Teams, Google Meets vai Zoom). Tas tiek nodrošināts ar interneta savienojumu un Newline MIRA interaktīvo displeju, kas aprīkots ar kameru un mikrofoniem. Skolotājs skaidro apgūstamo vielu tieši tāpat kā mācību stundā klātienē un vada nodarbību visiem skolēniem reizē, lai arī kur tie atrastos.

Newline displeji ir piemēroti tradicionālajā, kā arī jauktā tipa un attālinātām mācībām.

Newline MIRA interaktīvais displejs

Newline MIRA displejs ir pilnīgi aprīkota videokonferenču sistēma. Tajā ir iebūvēta 4K kamera, četri mikrofoni, kas nodrošina labas kvalitātes skaņu ar trokšņu un atbalss mazināšanas funkciju, un divi 15 W skaļruņi.

Rakstīšana, dzēšana ar plaukstu, tuvināšana un tālināšana, lai pielāgotu satura lielumu un kustību – tāpat kā viedtālrunī – darbojas dabiski un intuitīvi. Tas garantē efektīvu darbu ar Microsoft Office vidi.

Newline ekrānā izmantotā unikālā Optical Bonding tehnoloģija nodrošina lielisku attēla redzamību no jebkuras vietas telpā.

Displejam ir aktīvs zilās gaismas filtrs, kas iebūvēts panelī. Tas ir lietotājam draudzīgs risinājums, jo ​​pārmērīga zilās gaismas iedarbība rada redzes problēmas. Turklāt šis acu aizsardzības risinājums nemazina demonstrēto attēlu vai redzamo krāsu kvalitāti. Katru Newline MIRA displeju var papildus aprīkot ar OPS datoru un skaņas joslu ar 4k kameru.

Newline piedāvā vairākas interaktīvo ekrānu modeļus: RS +, NAOS, ATLAS un MIRA. Newline piedāvā arī programmatūras, lietotāju sadarbības veicināšanai – Newline CAST, BROADCAST, DISPLAY MANAGEMENT un LAUNCH CONTROL.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par interaktīvo ekrāni iespējām, funkcijām un izmantošanu mācību procesā vai darba laikā.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.