Drošības un brīvības pieredze ar Legamaster ETX e-Screens

Legamaster piedāvā savu daudzpusīgāko un lietotājam draudzīgāko ekrānu ETX-20 Series. Šī sērija piedāvā virkni iespēju pielāgot ekrānu ikviena tā lietotāja vēlmēm. Apvienojumā ar vairākiem ekrāna piederumiem, ETX-20 sērija spēj pielāgoties jebkurai situācijai jebkurā vidē.

Darbība ar vienu pogu

ETX ekrānos ir tikai viena poga, kas atrodas uz priekšējā paneļa un ļauj lietotājam kontrolēt ekrānā esošās funkcijas. Ar šo pogu lietotāji var ieslēgt un izslēgt ekrānu, atvērt izvēlni.

Ekrānu piedāvātās funkcijas un iestatījumus var kontrolēt, izmantojot ekrāna izvēlni, kurā ir viegli orientēties, un tā tiek parādīta 4K UHD kvalitātē.

Augstas kvalitātes attēli

ETX diapazons piedāvā spilgtus, Ultra-HD kvalitātes attēlus. Iebūvētais spilgtuma sensors, eko iestatījumi un automātiskā miega režīma funkcija ievērojami samazina enerģijas patēriņu.

Pateicoties displeja plānajiem rāmjiem un izskatam, jaunie ekrāni izskatās pievilcīgi visās telpās un situācijās.

 

Labākā pieskāriena pieredze

Aprīkots ar nākamās paaudzes augstas precizitātes infrasarkano pieskārienu sistēmu, ETX uztver līdz pat 32 pieskārieniem vienlaicīgi. Apvienojot pret-atspīduma stikla apdari un 4K UHD izšķirtspēju, rakstīšana un zīmēšana uz skārienekrāna ir ātrāka un precīza.

Optiskās līmēšanas tehnoloģija ETX PLUS versijai

ETX PLUS ekrāniem ir palielināta pieskārienu pieredzi, ko nodrošina optiski savienotie paneļi. Šie ekrāni samazina atstarojumu un nodrošina, ka pirksts vai izmantotais irbulis raksta vai zīmē tieši tur, kur esat pieskārušies.

Pilns montāžas risinājums un piederumi

ETX sērija piedāvā pilnu (regulējama augstuma) uzstādes risinājumu un piederumu klāstu. Skolām un universitātēm Legamaster piedāvā dažādus (tāfeles) sānu paneļus. Ekrānā ir tuvuma sensors, kas automātiski ieslēdz displeju, kā pilns videokonferenču risinājums (kameras + mikrofona bloku) , kas ir gatavs strādāt, kad vien tas ir nepieciešams. Lietotājam nav nepieciešams izmantot citu aparatūru, kabeļus un citus savienojumus, ETX sērijas ekrāns ir risinājums, kas nodrošina visu nepieciešamo darbam.

Optimāla drošība un vadība

Administratoriem ir iespēja izmantot dažādus drošības rīkus, lai pielāgotos dažādām drošības prasībām. Piemēram, ierobežot darbības iespējas lietotājiem, drošas lietotnes ar PIN kodu, atspējot un bloķēt wifi un Bluetooth, novērst lietotņu instalēšanu un atinstalēšanu, drošā režīma funkcija, lai novērstu jebkādas izmaiņas sistēmā, pilnībā atspējot Android OS.

Universāls un funkcionāls

ETX-20 sērija ir neticami daudzpusīga, pateicoties esošajai Android videi, ar piekļuvi miljoniem lietojumprogrammu, izmantojot iebūvēto lietotņu veikalu. Šeit administratoram ir pilnīga kontrole, piemēram, viņam ir iespēja atspējot Android. Protams, šis ETX piedāvā arī iespēju izmantot Legamaster OPS datoru vai pievienot ārējo datoru. Tā rezultātā lietotāji un administratori var izveidot platformu, kas vislabāk atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām.

 

Kāpēc izvēlēties ETX?

  • Integrēta AirServer programmatūra
  • Iebūvēts Android
  • Integrēts Legamaster App store (lietotņu veikals)
  • Optiskās līmēšanas tehnoloģija (PLUS versijai)
  • Jaunākās paaudzes infrasarkanā tehnoloģija
  • 32 pieskāriena punkti
  • Īpaša HD izšķirtspēja
  • Pret-atspīduma stikls
  • Pievilcīgs izskats, plānas malas

Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.