Legamaster produkti nominēti Benilukss biroja produktu balvai 2018

Legamaster International ir saņēmis divas nominācijas Beniluksa biroja produktu balvā 2018 (Benelux Office Product Award 2018). Biroja interjera kategorijā ir izvēlēta Wrap-Up virsma, produkts no nesen uzsāktās, novatoriskās Space-Up rakstīšanas kolekcijas. Tikmēr “Premium Plus” tāfele ir nominēta kategorijā “Labākie ražojumi”. Nomināciju uzvarētājus paziņos 2018. gada 11. Oktrobrī Beniluksa biroju nakts laikā Roterdamā.

Wrap-Up rakstīšanas virsma

Mūsdienu biroji veicina komandas darbu un radošumu. Stilīgs dizains un daudzfunkcionāla lietošana iet roku rokā. Legamaster reaģē uz šīm tendencēm, kā rezultātā nākuši klajā ar savu daudzpusīgo Space-Up rakstīšanas kolekciju. Space-Up kolekcijā ietilpst Wrap-Up rakstīšanas virsma. Lokāmo virsmu var sagriezt jebkādā formā, tā ir pašlīmējoša un var tikt uzstādīta horizontāli vai vertikāli, kas nozīmē, ka tādi šķēršļi kā, piemēram, kontaktligzda nerada problēmas. Wrap-Up virsma ir rakstāma, noslaukāma un magnētiska. Wrap-Up ir piemērots izmantošanai sanāksmju telpās, birojos, skolās vai mājās.

Premium Plus tāfele

Žūrija nominēja Premium Plus tāfeli kā labāko produktu kategorijā “klasika un visu laiku labakais”. Premium plus tāfele ir viena šādām klasikām, ko piedāvā Legamaster plašais preču klāsts. Emaljas tērauda virsma rada skrāpējumiem izturīgu virsmu ar garantētu nevainojamu, rakstīšanas iespēju, lasāmību, tīrīšanu un 25 gadu gadu garantiju. Tā kā dēlis ir pieejams dažādos izmēros un to var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli, to var izmantot dažādās situācijās, vietās un vajadzībām.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.