LightShark gaismu kontroles sistēma Adeles koncertuzvedumā

Apgaismojuma kompānija Black Cat Audio, kas šobrīd nodrošina tehnisko atbalstu pasaulslavenās dziedātājas Adele dziesmu grāmatas teātra tūri – Someone Like You, izmanto LightShark DMX aparatūras apgaismojuma kontroles sistēmu, ko nodrošina WORK PRO. Someone Like You – Adeles dziesmu grāmata ir pasākums, dzīvais koncerts, kurā tiek godināta viena no mūsu paaudzes mūzikas izcilākajām dziedātājām un dziesmu autorēm.

Black Cat Audio bija nepieciešama apgaismojuma kontroles sistēma, kas bija ātri uzstādāma, viegli lietojama un piemērota dažāda lieluma teātra telpām – no 350 vietām līdz lielām 2000 skatītāju ietilpīgām telpām. 

“Mēs apskatījām vairākas alternatīvas, bet LightShark kontroles sistēma bija vienīgā, kas atbilda visām galvenajām prasībām,” teica Black Cat Audio tehniskais direktors Adey Osbourne. “Tai ir daudz lielisku iezīmju, kas mums patiešām patīk, piemēram, aparatūra ar feideri un iebūvēta programmatūra, lai jums nekas datorā pašam nav jāielādē. Bet tas, kas mūs patiešām uzrunāja, bija iespēja, ka to var kontrolēt no klēpjdatora, planšetdatora vai pat iPhone, tas ir ideāli piemērots vidēja lieluma tūres pasākumiem, jo aparatūra nav pārāk liela vai pārāk sarežģīta tās darbībai.

Lielbritānijas apgaismojuma kompānija Black Cat Audio nodrošina šovam apgaismojuma un skaņas pakalpojumus kopš tā pirmsākumiem. “Pagājušā gada beigās mēs pārveidojām priekšnesumu un nolēmām ieguldīt jaunās iekārtās, tostarp LightShark,” saka Adey Osborne. “Šā gada sākumā mums bija mēģinājumi, kas deva mums pirmo reizi izmantot LightShark un sākt programmēt mums vēlamās lietas un funkcijas. Man patīk tas, ka ir ļoti viegli un ērti izveidot nepieciešamos profilus un citas vajadzības – un to mēs to varam darīt esot ceļā.”

“Mēs izmantojam savu iekārtu platformu, lai mēs varētu nodrošināt nepārtrauktību katrā pasākuma vietā,” skaidro Adey Osborne. “LightShark kontrolē visu, sākot no gaismas stāvokļa un kustības līdz krāsu maiņai un attēlojumiem. Un visu to var izdarīt no kontroliera vai no datora, planšetdatora, vai iPhone, kas nozīmē, ka apgaismojuma inženieri var brīvi staigāt apkārt teātrim un redzēt, kas notiek, nevis atrasties vienā pozīcijā.” Osbourne piebilst, ka reakcija uz LightShark ir bijusi ļoti pozitīva, un ikreiz, kad tūres ietvaros tiek apmeklēta jauna pasākuma vieta, apgaismojuma speciālisti vēlas redzēt, ko apgaismojuma sistēma spēj darīt.

“Es domāju, ka šai kontroles sistēmai ir lieliska nākotne, jo tā ir ideāli piemērota tik daudziem un dažādiem lietojumiem,” viņš saka. “Tā ir ideāli piemērota vidēja lieluma tūres organizēšānai, bet tai ir arī liels potenciāls iekārtu darbībai un izmantošanai, piemēram, teātra un mākslas centros, kā arī naktsklubos un citās telpās vai iestādēs. Tai ir lieliska cena un es neredzu kādu citu, kas konkurētu ar LightShark šajā tirgus segmentā.”


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.