Mācīties var aizraujoši un ar iedvesmu, izmantojot mozaBook

Esam priecīgi jūs informēt par mūsu jauno sadarbības partneri “MOZAIK education” un viņu unikālo produktu mozaBook.

mozaBook – tā ir programmatūra izglītības darbiniekiem, kas ļauj mācību stundas padarīt aizraujošas un neatkārtojamas. Ar mozaBook skolotājs var fokusēties uz sasniedzamo rezultātu un programma nodrošinās dažādas iespējas, lai to sasniegtu.

Sagatavot stundas ar mozaBook instrumentiem ir vienkārši un interesanti, jo tie ir daudzveidīgi un tos var integrēt visdažādākajās tēmās. mozaBook krātuvē ir vairāk kā 1000 izzinoši mācību materiāli 3D formātā, video faili, milzīga datubāze ar informāciju, kā arī iespēja veikt dažādus virtuālus eksperimentus ( fizika, ķīmija, mehānika utt).

Programma piedāvā dažādus paraugus, lai sagatavotu virtuālus testus un uzdevumus, kā arī pati ģenerē un izveido neierobežotu daudzumu pārbaudījumu.

mozaBook instrumenti ir izstrādāti, lai bērni varētu apgūt mācības izmantojot gan vizualizāciju, gan audio risinājumus, kā arī attīstīt radošo, loģisko, analītisko un telpisko domāšanu.

Caur mozaBook spēlēm bērni vieglā un aizraujošā veidā var apgūt arī sarežģītas un nopietnas lietas. mozaBook iespējas ir neierobežotas, kas skolotājam ļauj nepārtraukti eksperimentēt un atrast efektīvākos risinājumus, kā arī attīstīt savas prasmes un iemaņas.

Ja vēlies uzzināt vairāk par šo lielisko programmu, sazinies ar mums!

Mācīties var aizraujoši un ar iedvesmu!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.