Magic-Chart pielāgojama mājas biroja baltā tāfele

Magic-Chart pielāgojama mājas biroja baltā tāfele

Vai vēlaties savu mājas biroju izveidot kā produktīvu darba vidi, kurā varat veikt piezīmes, vizualizēt savus plānus vai uzzīmēt ātru skici uz sienas, strādājot no mājām? Izmantojot Magic-Chart, jums vienmēr pa rokai būs baltā tāfele vai “flipchart” tāfele — jebkurā vietā un laikā.

Magic-Chart ir statiskās plēves, un tas nozīmē, ka tās pielīp bez līmes palīdzības un nav nepieciešams urbt caurumus sienā. Viss, kas jums nepieciešams, ir līdzena virsma, piemēram, siena, logs, durvis vai galds, un jūs uzreiz iegūstat lielu virsmu rakstīšanai, uz kuras varat vizualizēt savas idejas vai plānus.

PROJEKTU PĀRVALDĪBA

Vizualizējiet savus plānus

Lai izveidotu piemērotāko struktūru vai sekotu grafikam, strādājot no mājām, ļoti noderīgs var būt vizuāls atgādinājums uz sienas. Pievienojiet izvēles rūtiņas pie individuālajiem uzdevumiem, lai, tās atzīmējot, gūtu padarīta darba sajūtu. Protams, varat plānot ne tikai savu darbu, bet arī savas komandas vai ģimenes veicamos uzdevumus.

Vai jūsu plāni dienas gaitā mainās? Tā nav problēma, jo Magic-Chart baltā tāfele ir nodzēšama. Vai vēlaties veidot viegli pārskatāmas tabulas un pārskatus? Izvēlieties “flipchart” tāfeles versiju ar rūtiņu rakstu, kas palīdz vieglāk novilkt taisnas līnijas.

SADARBĪBA

Izveidojiet attālināto ideju ģenerēšanas sesiju

Protams, strādājot attālināti, ir īpaši svarīgi saskaņoti darboties ar saviem komandas biedriem un klientiem, lai nodrošinātu, ka visi ir lietas kursā par notiekošo. Tomēr paredzēto uzdevumu izpilde, dalīšanās ar idejām un informēšana par darbu statusu tālruņa vai video konferences formā var šķist sarežģītāka.

Magic-Chart ļauj veikt piezīmes uz sienas vai ātri uzskicēt ideju, ar kuru varat dalīties, izmantojot savu tīmekļa kameru. Ja rodas jauna tēma, varat viegli pārvietot Magic-Chart un pielikt pie sienas vēl vienu loksni. Tādējādi attālinātajās ideju ģenerēšanas sesijās jums vienmēr būs pietiekami daudz vietas zīmējumiem un piezīmēm.

PIELĀGOJAMĪBA

Strādājiet, kur vien vēlaties

Viena no priekšrocībām, strādājot no mājām, ir tā, ka varat brīvāk izvēlēties savu darba telpu. Dienas gaitā varat viegli mainīt savu atrašanās vietu un pozīciju, ņemot vērā veicamo uzdevumu. Izmantojot Magic-Chart iespējas, varat doties prom no sava datora, strādāt stāvus un viegli pārvietoties uz citu telpu.

 

Vienkārši noņemiet Magic-Chart no vienas sienas un pielīmējiet pie citas. Vai šodien esat beidzis darbu? Pārvietojiet Magic-Chart prom no acīm un savu mājas biroju pārvērtiet atpakaļ par savām mājām.

Vairāk par Magic-Chart uzziniet,  nosūtiet savu pieteikumu uz info@certes.lv, zvanot +371 67615096 vai aizpildot pieteikuma veidlapu.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.