“Magic-Chart” nodrošina brīvību un struktūru tikšanās laikā

Kā jūs uzsākat sadarbību ar jaunu klientu? Mārketinga aģentūras “I AM Marketing” īpašnieks Arjans Mulders (Arjan Mulder) atklāj, kā viņa organizētās ideju ģenerēšanas un stratēģijas sesijas darbojas vislabāk. Galvenais izaicinājums viņam ir tas, ka jāspēj vizualizēt idejas šo sesiju laikā, taču viņš nekad nevar būt pārliecināts, kādi rīki ir pieejami uz vietas. Tieši šādas situācijas bija tas, kas mudināja Arjanu meklēt risinājumu.

Organizē tikšanos jebkurā vietā

“Mana misija ir palīdzēt uzņēmumiem ar zīmolu un mārketinga kampaņām. Parasti šajos projektos ir daudz dažādu ieinteresēto pušu un apakšprojektu. Tāpēc man ir svarīgi vizualizēt idejas, veikt piezīmes un nodrošināt struktūru sesiju laikā,” skaidro speciālists. “”Magic-Chart” ir ideāls risinājums mana darba ikdienā, jo vairs nav jāuztraucas, ja sanāksmju telpās nav pieejamas tāfeles.”

      “Man vairs nav jāuztraucas, ja sanāksmju telpā nav pieejama tāfele vai “Flipchart” papīrs.”

Vizualizācija ir svarīga

Speciālists uzsver, ka vizualizācija piešķir lielu vērtību: “Vizualizējot to, kas izrunāts sesijas laikā, palīdz pārliecināties, vai visi ir sapratuši izrunāto. Tas ir ļoti svarīgi, jo maniem klientiem bieži vēl nav skaidra priekšstata, ko viņi vēlas sasniegt, kā izmērīt panākumus un kā visas idejas sadalīt mazākos soļos.”

Izsauc zinātkāri

“Es vienmēr jau iepriekš sagatavojos sesijai un pirms tikšanās sākuma pielīmēju “Magic-Charts” uz sienām. Tas nekavējoties liek dalībniekiem brīnīties, kas drīz notiks, jo “Magic-Charts” burtiski tiek izvietots visā telpā. Tas man arī noder kā vadlīnijas sesijas laikā, jo sesijas tēmas jau redzamas pie sienas.”

       “Beigās visi rezultāti un galvenie paziņojumi ir redzami pie sienas.”

Nekas netiek pazaudēts

“Magic-Charts” sniedz man pārliecību, ka nekas nepazūd. Sesijas laikā es viegli varu izveidot savienojumu starp teikto visas sesijas garumā. Un beigās mums ir visi rezultāti, galvenās domas un citi pieraksti pie sienas. Dažreiz ļoti konfrontējoši, bet galu galā tas ir tas, par ko ir runa. Pēc sesijas es vienkārši varu apkopot “Magic-Charts” un pielīmēt tos uz sava biroja sienām. Sarakstītais atrodas redzamā vietā, man ir visa ideju galerija, vēlmju saraksti un prioritātes, kas ir ārkārtīgi vērtīgi, izstrādājot projekta plānus.”


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.