Iepazīstiet jauno Newline NT sērijas bezkontakta ekrānu

Vienkāršāk bieži vien ir labāk – pilnveidojiet savus panākumus ar Newline NT sērijas ekrānu. NT sērija ir bezkontakta displejs, kas sniegst jūsu prezentācijām jaunas vēsmas – spilgtā, īpaši augstā 4K izšķirtspējā. NT sērija sniedz jums visu nepieciešamo prezentācijām, bezvadu apraidei, failu un video kopīgošanai.

Bezvadu savienojums ar ekrānu no jebkuras mobilās ierīces, datora, planšetes vai klēpjdatora. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Windows, Mac vai Chrome, NT sērija ļauj koplietot ekrānu, izmantojot bezvadu savienojumu vai ekrāna panelī iebūvētos I/O portus. Izmantojiet failus, kas ievietoti jūsu mākoņa krātuvē, tieši ekrānā. Iebūvētais failu lasītājs ļauj ērti pārlūkot ekrāna krātuvē esošos failus, mākoņa krātuvi un failus no pievienotā USB. Ekrāna izmērs: 85”, 98”

Tālvadības kontrole – ar tālvadības pulti pārslēdziet slaidus, lietotnes vai mainiet avotus;

Attālināta vadība – pārvaldiet ekrānu no jebkuras vietas ar Newline iebūvēto pārvaldības risinājumu;

Bezvadu režīms – iebūvētā lietotne Newline Cast savieno ekrānu ar mobilo ierīci un   attēlo tajā esošo prezentāciju uz lielā ekrāna;

Windows/iOS/Android – neatkarīgi no tā, kādu ierīci izmantojat, tā būs saderīga ar NT sērijas ekrānu;

Iestrādāts mikrofons – pievienojiet kameru un esiet gatavi videokonferencei;

Izcila attēla kvalitāte – spilgtas krāsas, pateicoties īpaši augstai 4K izšķirtspējai;

Piekļuve krātuvei  – saglabājiet un kopīgojiet failus ekrānā vēlamajā mākoņa krātuvē.

Newline NT sērija piedāvā papildus izvēles interaktīvos ekosistēmas rīkus:

Newline Cast. Bezvadu ekrānu kopīgošana no jebkuras ierīces. Vienkārši izmantojams risinājums, ar vienu klikšķi jūs varat parādīt prezentāciju no jebkuras tīkla un ierīces. Rīks nodrošina divvirzienu sadarbību, ļaujot kontrolēt un veikt piezīmes no Newline displeja vai jūsu ierīces.

Newline Broadcast. Iesaistiet un iedvesmojiet  savu auditoriju, kopīgojot prezentācijas saturu no Newline displeja ar ikvienu, kas ir pieslēdzies. Rīks dod iespēju pieslēgties tīklam līdz pat 200 dalībniekiem, atrodoties sapulču telpā, klasē, teātrī vai jebkurā citā vietā pasaulē.

Newline Display Management. Aklājiet jaunu standartu interaktīvo displeju pārvaldīšanas jomā – centralizēti pārvaldiet Newline interaktīvos displejus jekurā vietā. Pārvaldiet un izmantojiet lietotnes, konfigurējiet iestatījumus, nodrošiniet balss un video atbalstu attālināti.

Par Newline

Svarīgākā jebkura lieliska produkta iezīme ir tā lietošanas vienkāršība. Šādu uzskatu savā darbībā īsteno interaktīvo tāfeļu un interaktīvo ekrānu ražotājs “Newline”. “Newline Interactive” misija ir nodrošināt klientiem risinājumus, kas palīdz ietaupīt laiku un kļūt veiksmīgākiem. Tas tiek panākts, radot mūsdienīgus un tik vienkārši lietojamus produktus, ka līdzdarboties un izbaudīt inovācijas tajos var ikviens.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.