Esam autorizēts Newline produktu izplatītājs Eiropā

Mums ir svarīgi piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvus un rūpīgi izstrādātus risinājumus, kas vislabāk atbildīs attiecīgajai situācijai, vietai un galalietotāja vajadzībām. Lai to varētu nodrošināt, uzņēmumam regulāri ir ne tikai jāatjauno savu piedāvāto produktu un risinājumu klāsts, bet arī jānodrošina zinoši un kvalificēti darbinieki. Certes.lv rūpējas par savas komandas biedru attīstību, personīgo un profesionālo izaugsmi.

Februāra beigās divi Certes.lv tirdzniecības pārstāvji, Edijs un Toms, devās apmācībās pie interaktīvo ekrānu ražotāja Newline. Trīs dienu garumā Newline pārstāvji apmācīja mūsu kolēģus par piedāvātajiem produktiem, risinājumiem, programmatūrām un tehniskajām specifikācijām. Atgriežoties atpakaļ, kolēģi dalījās savā pieredzē un zināšanās ar citiem, lai arī pārējiem uzņēmuma darbinieki varētu nodrošināt visu nepieciešamo informāciju klientiem.

Kā apliecinājumu iegūtajām zināšanām uzņēmums saņēma diplomu, ka ir autorizēts Newline produktu izplatītājs Eiropā, savukārt abi kolēģi saņēma sertifikātus par apmeklētajām komerciālo un tehnisko produktu apmācībām.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.