Optiskā līmēšana — Newline interaktīvo displeju slepenā tehnoloģija

Visos biznesa videi paredzētajos Newline ineraktīvajos displejos tiek izmantota optiskās līmēšanas tehnoloģija. Tā piešķir Newline biznesa produktu klāstam unikālas priekšrocības un nodrošina augstāko tirgū pieejamo kvalitāti. Noskaidrojiet, kurš Newline interaktīvais displejs vislabāk atbilst jūsu darbavietas vajadzībām!

Tradicionālajos interaktīvajos displejos starp šķidro kristālu displeja paneli un displeja stiklu ir gaisa sprauga. Šai gaisa spraugai ir vairāki trūkumi, tādēļ arvien populārāki kļūst dažādi līmēšanas risinājumi. Pastāv vairākas metodes, kā šķidro kristālu displeja paneli vai skāriensensorus pielīmēt, lai nosegtu stiklu.

Starp tradicionālajām displeju līmēšanas tehnoloģijām un optisko līmēšanu ar līmvielas palīdzību pastāv milzīga atšķirība. Izmantotā tehnoloģija un līmvielas veids ir tie, kas nosaka displeja priekšrocību līmeni. Newline izmantotā līmēšanas metode nodrošina maksimālās iespējamās līmēšanas priekšrocības.

  •         Visprecīzākā un plūstošākā skāriendarbība
  •         Kristālskaidra attēla kvalitāte
  •         Maksimāls skata leņķis
  •         Aizsardzība pret putekļiem un mitrumu
  •         Īpaši drošs stikls, triecienus absorbējošs un sevišķi izturīgs
  •         Īpaši viegls

Slepenā līmvielas tehnoloģija ir padarījusi līmēšanu par Newline raksturojošo tehnoloģiju. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izmēģiniet atšķirību paši!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.