Palieliniet iesaistīšanos stundās ar RS+ interaktīvo ekrānu un veidojiet paši savu mācību saturu ar mozaBook

Veiciniet skolēnu iesaisti, izmantojot RS+ sērijas interaktīvo ekrānu, un veidojiet paši savu mācību saturu ar mozaBook digitālajiem mācību rīkiem.

Īpašas cenas RS+ sērijas interaktīvajiem ekrāniem. Tagad, iegādājoties RS+ displeju, saņemiet mozaBook gada licenci bez maksas!

Padariet mācību procesu aizraujošāku un sniedziet skolēniem visus nepieciešamos rīkus, lai stundas būtu izzinošas, viedas un interesantas. Newline RS+ interaktīvais ekrāns ir lietotājam draudzīgs un piemērots jebkura vecuma klasei. Izmantojot mozaBook, skolotājs var fokusēties uz sasniedzamo rezultātu, un programma nodrošinās dažādas iespējas, lai to sasniegtu.

Newline RS+ nodrošina efektivitāti klasēs un grupās, lai skolotājs un audzēkņi jebkurā laikā varētu ērti sadarboties. Vieglais plāna rāmja dizains, Windows sistēma un OS atbalsts, iebūvētie rīki un personalizētais lietotāja interfeiss padara to par visaptverošu risinājumu kopīgam darbam mācību klasēs.

Newline RS+ ekrāni atbalsta līdz pat 20 skāriena punktus, ļaujot vienlaikus darboties vairākiem lietotājiem. Visiem Newline RS+ displejiem ir 4K UHD izšķirtspēja. Augstās kvalitātes ekrāns ļauj demonstrēt, rakstīt un zīmēt uz ekrāna, padarot klasi par aizraujošu, interaktīvu un sadarbību veicinošu telpu.

Izmantojot mozaBook programmatūru, skolotājs kopā ar bērniem var doties neaizmirstamos piedzīvojumos – mākslā, vēsturē, ģeogrāfijā, anatomijā u.c. Tā sniedz iespēju ielūkoties dažādās tēmās un procesos interaktīvā veidā – 3D formātā uz lielā ekrāna, ar skaņas efektiem, kā arī attēliem, video, aprakstiem un citiem rīkiem.

Vēlaties uzlabot produktivitāti un skolēnu iesaisti mācību stundās? Sazinieties ar mums!


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.