Par Certes.lv

Certes.lv ir audiovizuālo, ergonomisko un videonovērošanas risinājumu izstrādes, nodrošināšanas un uzturēšanas uzņēmums, kas seko tehnoloģiju attīstībai un inovācijām un iedzīvina tās konkrētos projektos, lai klientiem spētu nodrošināt labākās skaņas, gaismas, video un interaktīvās tehnoloģijas.

Misija

Mūs aizrauj audiovizuālā tehnoloģiju pasaule un esam ieinteresēti darbā, ko darām. Godīgums, atsaucība, cieņa un lojalitāte pret klientiem, kolēģiem un sabiedrību kopumā ir mūsu galvenās vērtības, kuras arī atspoguļojas mūsu darbā.

Vīzija

Radīt augstvērtīgu un kvalitatīvu audiovizuālo pakalpojumu, tehnoloģiju un risinājumu platformu, kura nodrošina izcilu pieredzi lietotājam.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mēs ticam, ka mūsdienu tehnoloģiju risinājumi uzlabo un atvieglo cilvēku darbu un ikdienu. Tāpēc vēlamies informēt par šo tehnoloģiju priekšrocībām, apmācīt tās lietot, kā arī sniegt palīdzību un padomu, kad tas ir nepieciešams.

Mēs esam unikāli ar to, ka piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu: izpēti, konsultēšanu, plānošanu un projektēšanu, gatavā risinājuma īstenošanu, pēcpārdošanas atbalstu un apkalpošanu.

Mūsu komanda

Certes.lv komandā strādā draudzīgi, zinoši un atsaucīgi cilvēki. Lai saviem klientiem spētu piedāvāt labākos risinājumus, mēs viens otru iedvesmojam lielu mērķu sasniegšanai un nepārtrauktai uzņēmuma attīstībai.

Kvalitātes un vides vadības politika

  • Mēs apņemamies nodrošināt produktus / pakalpojumus / darbus atbilstoši klientu vēlmēm un prasībām un saskaņā ar pastāvošajiem noteikumiem, normām un standartiem;
  • Mēs uzņemamies pilnu atbildību par uzņēmuma ietekmi uz vidi, kā arī apņemamies rūpēties par dabas saudzēšanu un piesārņojuma samazināšanu un novēršanu;
  • Mēs uzņemamies apzināties un izpildīt piemērojamo normatīvo aktu un citas saistošās prasības, tajā skaitā vides aizsardzības normatīvo aktu un citas prasības, t.sk. ieinteresēto pušu prasības, kas uzņēmumam ir saistošas un attiecināmas uz kvalitātes un vides pārvaldības sistēmu, t.sk. būtiskajiem vides aspektiem;
  • Mēs apņemamies izpildīt piemērojamās prasības un nepārtraukti pilnveidot ieviesto kvalitātes un vides pārvaldības sistēmu, kā arī uzlabot pārvaldības sistēmas efektivitāti un ievērot tajā noteiktās prasības.

 

Mūsu vērtības

Uzticamība. Uz mums var paļauties.

Efektivitāte. Mēs veicinām produktivitāti.

Inovācijas. Mūsu pārstāvētie zīmoli ir labākie nozarē.

Cieņa un draudzīgums. Mums rūp attiecības ar klientiem, partneriem, kolēģiem.

Lauris Stafeckis

Valdes loceklis / CEO

Lauris Stafeckis

Lauris ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Attiecībā uz audiovizuālo nozari un Certes.lv, Laura interesēs ir radīt tādu platformu, kas nodrošina augsta līmeņa kvalitatīvus audiovizuālos pakalpojumus un risinājumus. Lai sniegtu mūsu klientiem rietumnieciskas klases pozitīvo pieredzi citā līmenī, draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar klientu ir visa stūrakmens.

Agnis Kalniņš

Valdes loceklis / COO

Agnis Kalniņš

Agnis ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Agnis rūpējas par to, lai attieksme pret klientu būtu padziļināta, tālredzīga, personalizēta un empātiska. Uzņemties atbildību par klientiem, mūsu darbu un piedāvāt risinājumus problēmām ir visa pamatā. Agnis nodrošina ne tikai klientu labklājību, bet arī rūpējas par Certes.lv iekšējo vidi - lai uzņēmums būtu tāds, kādā pašam gribētos strādāt.

Roberts Engers

Pārdošanas daļas vadītājs

Roberts Engers

Roberts kā pārdošanas daļas vadītājs zina, ka svarīgākā ikdienas darba sastāvdaļa ir komunikācija. Robertam līdz pašiem pamatiem ir svarīgi izprast, kāds risinājums klientam ir vispiemērotākais un rast radošas idejas kvalitatīva un laicīga risinājuma īstenošanā.

Oskars Pundurs

Eksporta/Klear zīmola menedžeris

Oskars Pundurs

Oskars ir atbildīgs par sadarbību ar partneriem. Oskars Certes.lv komandā ir cilvēks - salūts. Oskars vislābāk savu enerģiju realizē darbu izdarot labi un vēl labāk, tādējādi iegūstot pievienoto vērtību - laimīgu sadarbības partneri. Oskaru iedvesmo kolēģu mērķtiecīgums un Certes.lv ideoloģija - atstāt aiz sevis ko paliekošu - vērtīgu zināšanu mantojumu.

Jānis Virsis

Tehniskais vadītājs

Jānis Virsis