Mūsu komanda

SIA "Certes.lv" komandā strādā draudzīgi, zinoši un atsaucīgi cilvēki. Lai saviem klientiem spētu piedāvāt labākos audiovizuālos risinājumus, mēs viens otru iedvesmojam lielu mērķu sasniegšanai un nepārtrauktai uzņēmuma attīstībai.

Lauris Stafeckis

Valdes loceklis / CEO

Lauris Stafeckis

Lauris ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Attiecībā uz audiovizuālo nozari un Certes.lv, Laura interesēs ir radīt tādu platformu, kas nodrošina augsta līmeņa kvalitatīvus audiovizuālos pakalpojumus un risinājumus. Lai sniegtu mūsu klientiem rietumnieciskas klases pozitīvo pieredzi citā līmenī, draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar klientu ir visa stūrakmens.

Agnis Kalniņš

Valdes loceklis / COO

Agnis Kalniņš

Agnis ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Agnis rūpējas par to, lai attieksme pret klientu būtu padziļināta, tālredzīga, personalizēta un empātiska. Uzņemties atbildību par klientiem, mūsu darbu un piedāvāt risinājumus problēmām ir visa pamatā. Agnis nodrošina ne tikai klientu labklājību, bet arī rūpējas par Certes.lv iekšējo vidi - lai uzņēmums būtu tāds, kādā pašam gribētos strādāt.

Roberts Engers

Pārdošanas daļas vadītājs

Roberts Engers

Roberts kā pārdošanas daļas vadītājs zina, ka svarīgākā ikdienas darba sastāvdaļa ir komunikācija. Robertam līdz pašiem pamatiem ir svarīgi izprast, kāds risinājums klientam ir vispiemērotākais un rast radošas idejas kvalitatīva un laicīga risinājuma īstenošanā.

Artūrs Misa

Zemgales reģiona tirdzniecības pārstāvis

Artūrs Misa

Artūrs rūpējas par Certes.lv Zemgales klientiem. Artūra ikdiena ir pārsteigumu un pamācību pilna. Artūram patīk ne tikai ieklausīties klientu vēlmēs, bet arī pārrunāt viņu piedzīvojumus, lai labāk izprastu klientu ikdienu, līdz ar to sniegtu labāko AV risinājumu. Arī pret kolēģiem Artūram ir siltas jūtas un ikdienā sagādā prieku sastrādāties. Artūram Certes.lv patīk tas, ka katra risinājuma īstenošana liek paraudzīties uz to no dažādiem skatu punktiem un ir radoša visās izpausmēs.

Oskars Pundurs

Produktu menedžeris

Oskars Pundurs

Oskars ir atbildīgs par sadarbību ar partneriem. Oskars Certes.lv komandā ir cilvēks - salūts. Oskars vislābāk savu enerģiju realizē darbu izdarot labi un vēl labāk, tādējādi iegūstot pievienoto vērtību - laimīgu sadarbības partneri. Oskaru iedvesmo kolēģu mērķtiecīgums un Certes.lv ideoloģija - atstāt aiz sevis ko paliekošu - vērtīgu zināšanu mantojumu.

Agnis Vītols

Noliktavas pārzinis

Agnis Vītols

Agnis, kā noliktavas pārzinis, rūpējas par to, lai katra prece tiek saņemta un piegādāta bez aizķeršanās, kā arī uzglabāta drošā un pareizā vietā. Agnim patīk izzināt jaunākās tehnoloģijas, iegūt un nostiprināt zināšanas, nodrošināt ērtu un kvalitatīvu darba visi sev, kolēģiem, partneriem un klientiem. Agnim patīk, ka Certes.lv dod iespēju attīstīties ne tikai saviem darbiniekiem, bet arī klientiem, lai tie ir informēti par iespējām, ko sniedz modernās tehnoloģijas.

Dainis Krastiņš

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Dainis Krastiņš

Dainim tehnoloģijas un tehnika ir sirdslietas. Vislielāko endorfīnu un motivācijas devu sagādā tās darba dienas, kad klients ir priecīgs par AV tehniķu padarīto darbu. Daiņa prieks tur nebeidzas – viņš ir pateicīgs kolēģiem, kuri sniedz atbalstu un padalās ar padomu ikdienas darba dunā. Dainim patīk, ka Certes.lv saviem klientiem var nodrošināt modernu tehnoloģiju risinājumus, jo tas ir ieguldījums attīstītai nākotnei.

Mārtiņš Filipovičs

Vidzemes reģiona tirdzniecības pārstāvis

Mārtiņš Filipovičs

Mārtiņš ir atbildīgs par Certes.lv Vidzemes reģiona klientiem. Viņa mērķis ir maksimāli izprast klienta vēlmes un vajadzības, ja nepieciešams, apgūt jaunas AV un ergonomikas jomas dimensijas vai meklēt iepriekš sev nezināmums risinājumus, lai klients saņemtu to, ko vēlas vai vēl labāku. Mārtiņam patīk Certes.lv tas, ka uzņēmums sniedz pilna spektra pakalpojumus audiovizuālajā, ergonomikas un videonovērošanas jomās, nodrošinot inovatīvus risinājumus darba kvalitātes palielināšanai.

Harijs Jurāns

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Harijs Jurāns