Mūsu komanda

SIA "Certes.lv" komandā strādā draudzīgi, zinoši un atsaucīgi cilvēki. Lai saviem klientiem spētu piedāvāt labākos audiovizuālos risinājumus, mēs viens otru iedvesmojam lielu mērķu sasniegšanai un nepārtrauktai uzņēmuma attīstībai.

Lauris Stafeckis

Valdes loceklis / CEO

Lauris Stafeckis

Lauris ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Attiecībā uz audiovizuālo nozari un Certes.lv, Laura interesēs ir radīt tādu platformu, kas nodrošina augsta līmeņa kvalitatīvus audiovizuālos pakalpojumus un risinājumus. Lai sniegtu mūsu klientiem rietumnieciskas klases pozitīvo pieredzi citā līmenī, draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar klientu ir visa stūrakmens.

Agnis Kalniņš

Valdes loceklis / COO

Agnis Kalniņš

Agnis ir viens no uzņēmuma vadītājiem un dibinātājiem. Agnis rūpējas par to, lai attieksme pret klientu būtu padziļināta, tālredzīga, personalizēta un empātiska. Uzņemties atbildību par klientiem, mūsu darbu un piedāvāt risinājumus problēmām ir visa pamatā. Agnis nodrošina ne tikai klientu labklājību, bet arī rūpējas par Certes.lv iekšējo vidi - lai uzņēmums būtu tāds, kādā pašam gribētos strādāt.

Roberts Engers

Pārdošanas daļas vadītājs

Roberts Engers

Roberts kā pārdošanas daļas vadītājs zina, ka svarīgākā ikdienas darba sastāvdaļa ir komunikācija. Robertam līdz pašiem pamatiem ir svarīgi izprast, kāds risinājums klientam ir vispiemērotākais un rast radošas idejas kvalitatīva un laicīga risinājuma īstenošanā.

Toms Grāvelis

Kurzemes reģiona tirdzniecības pārstāvis

Toms Grāvelis

Toms rūpējas par audiovizuālo risinājumu īstenošanu Kurzemē. Ikdienas izaicinājumi Tomam ir medus maize, jo tie vienmēr iemāca ko jaunu. Toma interesēs ir darīt labāk, jo viņš zina, ka darba process ir radošs - galā rodas mākslas darbs un klienta sejā ir smaids. Profesionāla attieksme pret klientu vienmēr ir Toma arsenālā.

Viktors Gžibovskis

Latgales reģiona tirdzniecības pārstāvis

Viktors Gžibovskis

Viktors rūpējas par klientiem Latgalē. Viktoram patīk darbs ar klientiem, patīk sniegt klienta problēmai risinājumu un redzēt smaidu klienta sejā, jo tas motivē darīt vairāk un labāk. Viktoram patīk arī Certes.lv kolektīvs - draudzīgs, atjautīgs un mērķtiecīgs. Viktors zina, ka Certes.lv ir izcila komanda, kura tiecas uz kopīgo mērķu sasniegšanu, klientu vajadzību īstenošanu un izglītošanu. Viktoram komunikācija ir gardāka par rīta kafiju.

Ingus Lazukins

Korporatīvo klientu tirdzniecības pārstāvis

Ingus Lazukins

Ingum patīk risināt klientu jautājumus un viņš izjūt gandarījumu, ja spējis parādīt un pastāstīt ko jaunu par nozares piedāvājumiem. Izzinot nozares jaunumus un pilnveidojot savas zināšanas, Ingus palīdz pilnveidoties arī klientiem, nodrošinot tiem mūsdienīgu darba vidi. Ingus zina, ka Certes.lv var dot to, kas nav saskatāms vai sataustāms – tā ir attieksme, zināšanas un kvalitāte.

Artūrs Misa

Zemgales reģiona tirdzniecības pārstāvis

Artūrs Misa

Artūrs rūpējas par Certes.lv Zemgales klientiem. Artūra ikdiena ir pārsteigumu un pamācību pilna. Artūram patīk ne tikai ieklausīties klientu vēlmēs, bet arī pārrunāt viņu piedzīvojumus, lai labāk izprastu klientu ikdienu, līdz ar to sniegtu labāko AV risinājumu. Arī pret kolēģiem Artūram ir siltas jūtas un ikdienā sagādā prieku sastrādāties. Artūram Certes.lv patīk tas, ka katra risinājuma īstenošana liek paraudzīties uz to no dažādiem skatu punktiem un ir radoša visās izpausmēs.

Oskars Pundurs

Eksporta vadītājs

Oskars Pundurs

Oskars ir atbildīgs par sadarbību ar partneriem. Oskars Certes.lv komandā ir cilvēks - salūts. Oskars vislābāk savu enerģiju realizē darbu izdarot labi un vēl labāk, tādējādi iegūstot pievienoto vērtību - laimīgu sadarbības partneri. Oskaru iedvesmo kolēģu mērķtiecīgums un Certes.lv ideoloģija - atstāt aiz sevis ko paliekošu - vērtīgu zināšanu mantojumu.

Jānis Virsis

Tehniskās daļas vadītājs

Jānis Virsis

Jānis ir Certes.lv tehniskās daļas vadītājs un mūsu izcilais tehniskais prāts. Jānim ir svarīgi, ka klients mums uzticas, jo tas paver iespējas izveidot labākos risinājumus. Jānis zina, ka tikai ar labu komunikāciju un kvalitatīvu produktu un darba nodrošināšanu var iegūt klientu uzticību. Jānim patīk izaicinājumi, kā arī sarežģītus risinājumus un jautājumus prot paskaidrot vienkārši.

Viljams Timrots

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Viljams Timrots

Viljams ir mūsu zelta rokas audiovizuālo iekārtu uzstādīšanā. Viljamam ir svarīgi papildināt un atvieglot klientu ikdienu ar savu darbu. Viņš zina, ka apmācot klientu lietot iekārtas uzreiz pēc to uzstādīšanas, tiks noņemts slogs no klienta pleciem. Viljamam sagādā prieku kaut ko radīt un izveidot, un Certes.lv viņš to var darīt katru dienu.

Aija Draudiņa

Apmācību vadītāja

Aija Draudiņa

Certes.lv apmācību guru Aija zina, ka sarežģītas lietas var mācīties viegli. Aijai patīk radīt to maģisko savstarpējo uzticēšanos ar klientu – kad prieks ir ne tikai par rezultātu, bet arī par pašu mācību procesu. Aijas uzdevumi ir interesanti, radoši un sasniegtais rezultāts sagādā gandarījumu. Aija zina, ka Certes.lv komanda strādā enerģiski un pozitīvi cilvēki, kuriem patīk tas, ko viņi dara. Tieši tas palīdz klientu un kolēģu ikdienu padarīt krāsaināku un aizraujošu. Parādīt jaunas iespējas, izglītot un iedvesmot – kas var būt labāks par šo?

Daniela Silicka

Mārketinga speciāliste

Daniela Silicka

Daniela zina, ka Certes.lv var ne tikai tiekties realizēt gan uzņēmuma, gan individuālos mērķus, bet arī viņai patīk strādāt kopā ar gudriem un izpalīdzīgiem kolēģiem. Sadarbojoties ar kolēģiem un klientiem, Daniela izmanto maksimālo kapacitāti, jo zina, ka tas veicinās attīstību un uzdevumu izpildi. Pats svarīgākais – smaids klienta un kolēģu sejās un prieks par padarīto. Danielai patīk, ka Certes.lv meklē mūsdienīgus risinājumus klientu problēmām, veicinot tendenci uz attīstību, kā arī sniedz pozitīvas emocijas un drošības sajūtu.

Ivans Sjomkins

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Ivans Sjomkins

Ivana ikdienas pienākumi Certes.lv sniedz viņam iespēju mācīties un pilnveidoties gan kā audiovizuālās jomas profesionālim, gan kā personībai. Viņaprāt, darbs ar AV tehnoloģijām ir aizraujošs un izaicinājumiem bagāts, bet, ja kaut kas nepadodas, tos pārvarēt palīdzēs kolēģi. Ivanam patīk, ka Certes.lv spēj sniegt kvalitatīvu pakalpojumu un inovatīvus risinājumus, kā arī nodot klientiem jaunas zināšanas par to, kā mūsu ikdienas darbos izmantot tehnoloģijas savā labā.

Agnis Vītols

Noliktavas pārzinis

Agnis Vītols

Agnis, kā noliktavas pārzinis, rūpējas par to, lai katra prece tiek saņemta un piegādāta bez aizķeršanās, kā arī uzglabāta drošā un pareizā vietā. Agnim patīk izzināt jaunākās tehnoloģijas, iegūt un nostiprināt zināšanas, nodrošināt ērtu un kvalitatīvu darba visi sev, kolēģiem, partneriem un klientiem. Agnim patīk, ka Certes.lv dod iespēju attīstīties ne tikai saviem darbiniekiem, bet arī klientiem, lai tie ir informēti par iespējām, ko sniedz modernās tehnoloģijas.

Dainis Krastiņš

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Dainis Krastiņš

Dainim tehnoloģijas un tehnika ir sirdslietas. Vislielāko endorfīnu un motivācijas devu sagādā tās darba dienas, kad klients ir priecīgs par AV tehniķu padarīto darbu. Daiņa prieks tur nebeidzas – viņš ir pateicīgs kolēģiem, kuri sniedz atbalstu un padalās ar padomu ikdienas darba dunā. Dainim patīk, ka Certes.lv saviem klientiem var nodrošināt modernu tehnoloģiju risinājumus, jo tas ir ieguldījums attīstītai nākotnei.

Mārtiņš Filipovičs

Vidzemes reģiona tirdzniecības pārstāvis

Mārtiņš Filipovičs

Mārtiņš ir atbildīgs par Certes.lv Vidzemes reģiona klientiem. Viņa mērķis ir maksimāli izprast klienta vēlmes un vajadzības, ja nepieciešams, apgūt jaunas AV un ergonomikas jomas dimensijas vai meklēt iepriekš sev nezināmums risinājumus, lai klients saņemtu to, ko vēlas vai vēl labāku. Mārtiņam patīk Certes.lv tas, ka uzņēmums sniedz pilna spektra pakalpojumus audiovizuālajā, ergonomikas un videonovērošanas jomās, nodrošinot inovatīvus risinājumus darba kvalitātes palielināšanai.

Zane Bunere

Biroja administratore

Zane Bunere

Zane ir Certes.lv atbalsta persona - biroja administratore, kas rūpējas par kolēģu komfortu darba laikā un ciemiņu labsajūtu, apmeklējot biroja telpas. Zani aizrauj mūsdienu tehnoloģiju risinājumi, kas atvieglo cilvēka darbu un ikdienu, tāpēc, viņasprāt, Certes.lv ir lieliska vieta, kur strādāt un uzzināt vairāk par tehnoloģiju pasauli. Zanei patīk, ka Certes.lv seko tehnoloģiju attīstībai un inovācijām, sniedz labāko servisu un produkciju, rūpējas par saviem kolēģiem un klientiem.

Jans Beloglazovs

Rīgas reģiona tirdzniecības pārstāvis

Jans Beloglazovs

Ivars Balceraitis

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Ivars Balceraitis

Ivara ikdienas pienākumi ir iekārtu un mēbeļu uzstādīšana. Ivars vienmēr ir pozitīvi noskaņots un gatavs palīdzēt gan kolēģiem, gan klientiem. Pēc padarītā darba Ivars jūtas gandarīts, kad klients priecājas par jaunajām iekārtām un apkalpošanu, tāpēc savus pienākumus pilda precīzi un ar darba sparu. Ivaram patīk, ka Certes.lv piedāvā ne tikai tehnoloģijas un mēbeles, bet arī iespēju apgūt, kā iekārtas tiek izmantotas.

Harijs Jurāns

Audiovizuālo iekārtu tehniķis

Harijs Jurāns

Kaspars Upmalis

Tehnisko risinājumu izstrādes speciālists

Kaspars Upmalis