Pārstāvētie zīmoli

Vivitek

Vivitek ir viens no vadošajiem vizuālo un prezentācijas produktu ražotājiem. Uzņēmuma plašais piedāvājums ar godalgotajām digitālās projekcijas ierīcēm ietver jaunākās tehnoloģiju inovācijas. Projektoru kategorijas piedāvājums ir ļoti plašs - mājas kinozāles, izglītības, lieljaudas, un sanāksmju telpu projektori. Vivitek bija pirmais ražotājs, kas palaida pilnu augstas izšķirtspējas LED mājas kinozāles projektoru, un bija viens no pirmajiem, kas masu tirgus patērētājam piedāvāja sīkos, bet jaudīgos HD LED Qumi pārnēsājamos kabtas projektorus.

www.vivitek.eu

Elmo

Inovatīvo prezentācijas tehnoloģiju Japāņu uzņēmuma Elmo trīs stūrakmeņi ir kvalitāte, inovācijas un serviss. Attīstot unikālas tehnoloģijas, Elmo sniedz pozitīvu ieguldījumu izglītības, publiskā sektora un privāto uzņēmumu ikdienas darbā. Elmo ir viens no vadošajiem ražotājiem izglītības tehnoloģijās arī Latvijā - Elmo ražotās dokumentu kameras ir efektīvs rīks mācību procesa uzlabošanai un lielisks palīgs dažādu mācību materiālu attēlošanai.

www.elmo.com

Legamaster

Legamaster ir augstas kvalitātes marķieru un pildspalvu vadošais ražotājs. Jau vairāk kā 60 gadu Legamaster savu sortimentu pielāgo jaunākajām tendencēm un attīstībai komunikāciju tehnoloģijās. Legamaster produktu klāstā ir plaša sortimenta klasiskie prezentāciju rīki, dažādi tāfeļu veidi, interaktīvie un projekcijas produkti. Ergonomisks, ilgmūžīgs, inovatīvs, kvalitatīvs un funkcionāli pievilcīgs dizains definē Legamster.

www.legamaster.com

Sony

Sony ir zīmols, kura produkti runā paši par sevi - tie piepilda pasauli ar emocijām caur radošuma un tehnoloģiju spēku. Vairāk kā 50 gadus Sony Proffesional demosntrē savu izcilību tehnoloģiju un profesionālo produktu attīstībā, sākot ar filmu un televīzijas šovu producēšanu un beidzot ar tiešraidēm. Turklāt Sony pievieno jaunu vērtību, rūpējoties par dažādām klientu vajadzībām, nodrošinot plaša klāsta produktus un risinājumus - digitālus kinoteātru projektorus kinoteātriem, lekciju ierakstīšanas un izplatīšanas sistēmas izglītības un video konferenču risinājumiem, kas izstrādātas, iekļaujot šajās jomās kultivētas tehnoloģijas.

www.sony.com

WORK

WORK ir Spānijas uzņēmums, kas specializējas profesionālā apgaismojuma un audio produktu ražošanā. Vairāk kā 20 gadu ilgā pieredze WORK padarījusi par vadošo ražotāju savā nozarē, piedāvājot plaša klāsta kvalitatīvu audio un apgaismojuma produkciju. Uzņēmums ne tikai izstrādā jaunus produktus, bet arī pastāvīgi modernizē esošos, ņemot vērā gala lietotāju atsauksmes, ieteikumus un komentārus.

www.work.com

Evoko

Evoko ir dizaina vadīti zviedru inovatori, kas piedāvā sapulču tehnoloģijas, lai padarītu profesionālās sanāksmes vienmērīgākas, rentablākas un stilīgākas. Sanāksmju telpu pārvaldnieks, konferenču mikrofons, video zvanu platleņķa objektīvs un publisko telpu komunikāciju rīks - Evoko piedāvā rīkus, lai katra tikšanās būtu lieliska.

www.evoko.com

JBL by Harman

Atskaņojot pēdējo 60+ gadu mūzikas un kinofilmu ierakstus tikai viens vārds ir prātā: JBL. Pirms THX un Dolby, pirms stereo un pat hi-fi bija JBL. Mūsdienās JBL Pro skanējums ir dzirdams 70% profesionālo norišu vietās, ieskaitot leģendāras ierakstu studijas, slavenas koncertu norises vietas un pirmizrādes kinonamos, kā arī pielūgsmes vietās, konferenču centros, izglītības iestādēs un citur. Ar revolucionāru audio tehnoloģiju un pārsteidzošām inovācijām, kas ir to pamatā, JBL godalgotie produkti nodrošina visprecīzāko, viskvalitatīvāko iespējamo skaņas reproducēšanu. Vadošie inženieri un izpildītāji uzticas JBL piepildīt visas to vēlmes attiecībā uz skaņas kvalitāti ar tik labi pazīstamiem pamatproduktiem kā VerTec ®, EON ® un ScreenArray ®.

www.jbl.com

Extron

Audiovizuālajai tehnoloģijai ir izšķiroša nozīme visu veidu organizācijās, jo tās cenšas uzlabot komunikācijas veidu. Labi izstrādātas AV tehnoloģijas sistēmas ļauj uzrādīt augstas kvalitātes audio un video sniegumu, kad vien tas ir nepieciešams. Extron produkti ir paredzēti kopīgai darbībai, izveidojot pilnīgus integrētus tehnoloģiju risinājumus, kas bez grūtībām darbojas kopā ar organizācijā esošo IT infrastruktūru. Komutācijas, konfigurējamas kontroles sistēmas, klasificētāji, signālu apstrādes iekārtas, un augstas izšķirtspējas kabeļi ir tikai daži no vairāk kā 5000 produktiem, ko piedāvā šis profesionālais ražotājs. Extron ir pasaulē vadošais profesionālās AV nozares apmācību sniedzējs, katru gadu nodrošinot apmācības vairāk nekā 12 000 AV profesionāļiem, tai skaitā Certes.lv AV tehniķiem.

www.extron.lv

BSS by Harman

Swivl ir sadarbības platforma, kas fiksē novērojumus klasē, veicinot pedagogu izpratni par viņa skolēniem, kāda ir viņu atsaucība, iesaiste, cēloņus zemam skolēnu sniegumam un citus svarīgus rādītājus.
Skolotāja novērošanas spējas ir limitētas - nav iespējams atrasties vienlaicīgi vairākās vietās, it sevišķi, ja skolēnu skaits klasē palielinās. Swivl iekārta ir palīgs pedagogam redzēt katra skolēna aktivitāti un sniegumu, neatkarīgi no skolēnu skaita.

www.bssaudio.com

AMX by Harman

Kontroles paneļa izgudrotājs, AMX by Harman jau vairāk kā 30 gadus ir vadošais novatoriskas automatizācijas un video izplatīšanas jomā. Tā filozofija “AV IT pasaulei” ir nopelnījusi AMX vietu Fortune 100 uzņēmumu valdēs, labāko augstskolu mācību centros un prezidentu, premjerministru, aizsardzības nodaļu un inteliģences centru kontroles centros visā pasaulē. AMX ļauj radīt novatoriskus, mērogojamus tehnoloģiju risinājumus sanāksmju telpām, kā arī veidot plašus video izplatīšanas un pārvaldības risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai AMX atrodas vienā vai vairākās vietās pasaulē, tas nodrošina sarežģīti pārvaldāmas tehnoloģijas ar uzticamām, konsekventām un mērogojamām sistēmām, kuras ir viegli izmantot. AMX ir sadarbojies ar simtiem ražotāju, lai nodrošinātu produktu savietojamību, tostarp Honeywell, Polycom un Samsung.

www.amx.com

CROWN by Harman

Crown Audio by Harman ir pionieris skaņas pastiprināšanā, projektējot un ražojot pasaules klases profesionālos audio produktus jau vairāk kā 65 gadus. Ar vairāk kā 60 patentiem par pastiprinātāju tehnoloģijām Crown pastiprinātāji un sistēmu kontroles līdzekļi ir pamatprodukti dzīvā un stacionārā skanējuma iekārtās, no lieliem stadioniem un arenām līdz pārnēsājamām PA sistēmām mūziķiem un dīdžejiem. Crown ir nozares līderis tīklu pastiprinātāju un digitālo signālu apstrādes (DSP) integrēšanā pastiprinātājos, radot daudzus inovatīvus dizainus, tostarp DriveCore™ instalāciju (DCi) sēriju, kas vairāk kā 500 daļas aizstāj ar vienu sīku mikroshēmu. Katrs Crown produkts satur pierādītas tehnoloģijas un mūsdienīgu progresu uzticamām augstas veiktspējas sistēmām, ko pieprasa cienījami skaņu uzņēmumi, daži no lielākajiem magnātiem izklaides un audio industrijā.

www.crownaudio.com

AKG by Harman

Tehnoloģiju spēkstacija ar vismaz 1500 starptautiskiem patentiem AKG by Harman vairāk kā 65 gadus ir attīstījis un pilnveidojis produktus dzīvai mūzikai, ierakstiem, pārraidēm un paliekošām instalācijām. AKG ievērojamie mikrofoni un austiņas ir industriālā dizaina, inovatīvas elektronikas un pasaules klases akustikas sintēze, kas rada vienu no patiesākajām un dabiskākajām skaņām audio vēsturē.

www.akg.com

A2S

A2S ir vācu kvalitātes ergonomiskās skolu mēbeles. Patiesi kvalitatīvas un ergonomiskas mēbeles nav tikai A2S sauklis, tas ir 80 gadus pildīts solījums, nodrošinot visaptverošus telpu konceptus ar skolas mēbelēm, kas padara skolu par vietu, kur ikviens jūtas ērti. A2S katru dienu izaicina sevi, lai sasniegtu jaunus mēbeļu un to dizaina standartus. Certes.lv ar A2S sader kā cimds ar roku, jo mums ir vienota vīzija un uzskats par to, ka bērni ir nākotnes visvērtīgākais resurss un laba izglītība ir nozīmīgs ieguldījums, tādāļ kvalitāte izglītībā ir mūsu lielākā prioritāte.

www.a2s.com

Newline

Jebkura lieliska produkta svarīgākā iezīme ir tā lietošanas vienkāršība. Ar šādu uzsktu strādā interaktīvo tāfeļu un interaktīvo ekrānu ražotājs Newline. Newline Interactive nostāja ir nodrošināt klientiem risinājumus, kas ietaupītu laiku un palīdzētu kļūt veiksmīgākiem. Tas tiek panākts radot mūsdienīgus un tik vienkārši lietojamus produktus, ka ikviens var līdzdarboties un izbaudīt tajos esošās inovācijas.

www.newline.com

Vogels

Jau vairāk kā 40 gadus Vogels ir starptautiski speciālisti audiovizuālā aprīkojuma stiprinājumu risinājumos. Profesionālais stiprinājumu ražotājs Vogels piedāvā dažādus stiprinājumus ekrāniem, monitoriem, planšetdatoriem, projektoriem un video konferenču sistēmām. Vogels izmantošanas iespējas un produkti ir unikāli ar savu drošību un kvalitāti sākot no mazākās detaļas līdz gala produktam. To apstiprina ne tikai klienti, bet arī tādi starptautiski standarti kā ISO 9001:2008, TÜV Nord drošības standarts, kā arī produktos izmanto augstākās kvalitātes Fischer stiprinājumu detaļas.

www.vogels.com


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.