Parūpējies par drošību, izvēloties augstas kvalitātes, sertificētus videonovērošanas risinājumus

VIVOTEK ir uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. VIVOTEK risinājumi rūpējas par cilvēku un kopienu drošību visā pasaulē, un šī atbildība liek gādāt arī par vides ilgtspējību. Tādēļ uzņēmums vienmēr meklē veidus, kā uzlabot risinājumu kvalitāti, vienlaikus aizsargājot vidi, kurā mēs visi dzīvojam. Kopš uzņēmuma VIVOTEK radīšanas, tas ir veiksmīgi ieviesis ISO 14001 standartus, ES EEIA direktīvu, IECQ QC08000 standartus un RoHS standartus. Tāpat 2014. gadā uzņēmums veica GHG inventarizāciju/verifikāciju saskaņā ar ISO 14064 standartiem, tā apliecinot sava atbildīga planētas pilsoņa lomu.

VIVOTEK pastāvīgi rada augstvērtīgus, novatoriskus un nozarē vadošos risinājumus, saņemot dažādus starptautiskus apbalvojumus. Turklāt uzņēmums cenšas nodrošināt atbildību, izpildot savas apņemšanās pret klientiem un partneriem, kā arī saviem mērķiem. Balstoties uz savām pamatkompetencēm, VIVOTEK organizēja kampaņu “Taiwan Campus Donation Campaign”, kas tika uzsākta 2015. gadā un kuras laikā uzņēmums ziedoja tīkla kameras, lai palīdzētu skolām nomainīt novecojušo aprīkojumu un izveidot efektīvus drošības tīklus, tā realizējot savu uzņēmuma sociālās atbildības apņemšanos.

Kiberdrošības pārvaldības risinājums

Kiberuzbrukumi ir daļa no tīkla skaitļošanas ierīču mūsdienu realitātes. Tādēļ uzņēmums VIVOTEK turpina ieviest nozares paraugprakses, lai mazinātu drošības ievainojamību savos produktos.

VIVOTEK kiberdrošības nodrošināšanas centieni ir redzami tā produktu dzīves ciklā, tostarp izstrādē, verifikācijā, ražošanā, piegādē un apkopē. Uzņēmums nepārtraukti izvērtē un pastiprina savus kiberdrošības centienus, lai nodrošinātu klientiem augstākās kvalitātes un uzticamākos produktus. Lai gan uzņēmums VIVOTEK nevar standartizētos tīkla protokolus un pakalpojumus aizsargāt no kiberuzbrukumiem, tas ir apņēmies palīdzēt samazināt un apturēt šādus gadījumus VIVOTEK produktos.

Sadarbība kiberaizsardzības jomāVIVOTEK ir pasaulē pirmais tīkla novērošanas risinājumu ražotājs, kas sadarbojas ar pasaulslaveno kiberdrošības uzņēmumu “Trend Micro”. Izmantojot tīkla kameras, kas ir aprīkotas ar “Trend Micro” pretielaušanās programmatūru, VIVOTEK nodrošina augstu drošību un pārliecinošu tīkla novērošanu, lai veidotu drošākas dzīves un aizsargātu datus.

Sadarbībā ar nozares vadošajiem kiberdrošības programmatūras partneriem VIVOTEK fokusējas uz nozares protokoliem atbilstošu tīkla drošības produktu un programmatūras izveidi, kā arī turpina attīstīt vairogus, lai palielinātu jūsu aizsardzību no dažādiem kiberuzbrukumiem. Izvēloties VIVOTEK risinājumus, lietotāji var ne tikai izbaudīt augstas kvalitātes produktus, bet arī drošāku tīkla vidi.

Produktu drošība

Lai parūpētos par tīkla drošību, mēs aicinām lietotājus labāk izprast riskus un lietot ieteiktos risinājumus, lai mazinātu savu ievainojamību no kiberuzbrukumiem.

Sazinieties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem, lai uzzinātu, kā aizsargāt savus īpašumus!

 

 


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.