Aizmugurējās projekcijas risinājums Garkalnes Kultūras namā

Kā jau visās pilsētās un ciemos, neatņemama sabiedrības pulcēšanās vieta ir kultūras nams. Arī Garkalnes Kultūras nams “Berģi” ir vieta, kur pulcējas vietējie un arī ciemiņi, lai kopīgi baudītu kādu koncertu, izstādi, izrādi vai cita veida pasākumu. Bieži vien pasākumos tiek izmantotas projekcijas tehnoloģijas, piemēram, lai radītu papildu emocijas un realitātes sajūtu izrādēs un priekšnesumos, paspilgtinātu šovu vai sniegtu papildus informāciju skatītājiem. Tieši šādu risinājumu, konkrēti aizmugurējās projekcijas risinājumu, izvēlējās Garkalnes kultūras nama pārstāvji, kas tika realizēts ēkas zālē.

Kas unikāls ir aizmugurējās projekcijas risinājumam? Visiem zināms, ka projekcijas risinājumam ir nepieciešams projektors un projekcijas ekrāns. Atšķirībā no priekšējās projekcijas, kas ir vairāk zināms risinājums, aizmugurējās projekcijas risinājumā projektors tiek novietos aiz ekrāna. Īpašā tehnoloģija nodrošina projekcijas gaismas pārraidi caur ekrānu, kas padara demonstrēto attēlu spilgtāku un ar lielāku krāsu kontrastu.

Kultūras centrā esošā skatuve ir aprīkota ar Vivitek lieljaudas projektoru un Screenline elektrisko projekcijas ekrānu. Vivitek projektors, nodrošina klusu darbību un augstas kvalitātes attēlu, bet 7m platais ekrāns var tikt elektroniski nolaists vai paslēpts – pēc nepieciešamības. Arī projektors tika instalēts tā, lai tas tiktu automātiski nolaists, kad nepieciešams demonstrēt saturu, un paslēpts aiz skatuves dekorācijām, kad to neizmanto, ko nodrošina automātiskais griestu projekcijas stiprinājums.

Iekāru automatizācija ievērojami atvieglo organizatoru un tehnisko darbinieku darbu, kā arī sniedz estētisku kārtības un organizētības noskaņu telpas dizainā.


Strādājam, lai izprastu jūsu vajadzības un papildinātu tās ar mūsu zināšanām un pieredzi, radot personalizētus un efektīvus risinājumus.

Ja piedāvājumā neatrodi sev vajadzīgo risinājumu vai produktus, piesakieties individuālai konsultācijai.